Skocz do zawartości

Motocykl 125cm3 z wózkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem tutaj nowy ale mam niby błahe pytanie, niestety w Internecie brak informacji na ten temat ( może jako laik jeszcze nie znam kanałów dystrybucji takich informacji :)). Szukam motocyklu na kategorię B ale warunek konieczny to zestaw z wózkiem bocznym. Stąd moje pytanie czy znacie modele (nowe, używane, może nawet zabytkowe) które łatwo kupić, a nie trzeba polować na kolekcjonerską perełkę za 30tys. które produkowane byłyby w zestawie z wózkiem bocznym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z endro cross to nie ma takich , sidecary to wszystko rzeźba , inny dział .....

na B to musiałby być 125 4t nie istnieją takie przynajmniej w seri na 90%

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

125 z bocznym wózkiem ??? Musiało by mieć osiągi zbliżone do może nie komara ale rometa 205 to już bardziej 😉

A ten boczny wózek to po co potrzebny ??

chcesz 125 4T we trójkę jeździć ??? 🙂

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszedł ten przepis ale miało wejść że jeśli moto ma więcej niż dwa koła to też można na nim jeździć z kat B

Nie mam pojęcia czy są tam ograniczenia w mocy czy czymś innym ale sprawdź bo MOŻE się okazać że moto z wózkiem bocznym się na to łapie

Nie znam współczesnych przepisów bo mam pełne A

. A jak nie da rady to zostaje Ci trajka 😉

Albo jeździć bez psa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kiler napisał:

Nie wiem czy wszedł ten przepis ale miało wejść że jeśli moto ma więcej niż dwa koła to też można na nim jeździć z kat B

Nie mam pojęcia czy są tam ograniczenia w mocy czy czymś innym ale sprawdź bo MOŻE się okazać że moto z wózkiem bocznym się na to łapie

Nie znam współczesnych przepisów bo mam pełne A

. A jak nie da rady to zostaje Ci trajka 😉

Albo jeździć bez psa 😉

motocykl z wózkiem (z silnikiem powyżej 125ccm i 11kW) się na to nie łapie 😉  ponieważ to nie jest "motocykl trójkołowy" a w dalszym ciągu motocykl dwukołowy (tylko, że z wózkiem) co wynika z definicji motocykla z Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym

obraz.png.640d8774d0ed43ad34c53caaa2cf307f.png

 

 

Ustawa o Kierujących art. 6. ust. 3. pkt 4. lit. a) mówi:

obraz.png.0ef989bb00993c03f50b966ecfddfe5b.png

 

tak więc w tym przypadku albo 125ccm/11kW z wózkiem lub traja (bez ograniczeń)

aaa- był tu ktoś jakiś czas temu, kto przyczepił wózek do chińskiej 125tki. jakieś foty były, z tego co pamiętam to w zimowej aurze

edit - jest, znalazłem:

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok . Nie wiedziałem

Ale może da się sprząc wózek z takim np tricity i to będzie legal 😉

Ale MOIM ZDANIEM łatwiej zrobić A i mieć w poważaniu jakieś 125 z wózkiem bo rozpędzi się pewnie do trzeciej prędkości kosmicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...