Skocz do zawartości

Zacinanie sie rozrusznika


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej postawiłbym na za gęsty olej w silniku dlaczego ? ano dla tego kolega twierdzi że jak silnik zapali na pych to potem nie ma żadnego problemu z zapalaniem rozrusznik kręci bez problemu :)

 

No spoko tylko ja mam 2 t a nie 4 t.

 

Ale i tak problem jest rozwiazany kupilem akumulator firmy FIAMM, zalalem elektrolitem zostawilem na noc zeby kwas wsiąknął w plyty i dzisiaj zamontowalem do moto. Wystarczylo jedno dotkniecie rozrusznika i moto pali tak jak wczesniej. Juz jestem na 100 % pewien ze to byl aku, bo widocznie rozrusznik szybciej chodzi i szybciej moto zapala. Musze jedynie smignac jakas traske na krotkich swiatlach zeby sie dobrze podladowal. Mam nadzieje ze juz bedzie OK ! Acha chcialem zmierzyc ladowanie i po odpaleniu przez minute bylo dobre i wartosci nie skakaly, a potem zaczely skakac tak jak na starym aku. Ale to malo wazne czy sie da zmierzyc to ladowanie czy nie, ale musi ono byc bo jak smigalem na swiatlach to nie bylo problemu. A najgorsze ze zgubilem zatyczke od jednej celi jak napelnialem go elektrolitem :/, ale zatkalem czyms innym a zatyczke moze gdzies kupie. Mysle ze narazie temat zamkniety. Dzieki wszystkim za rady !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej postawiłbym na za gęsty olej w silniku dlaczego ? ano dla tego kolega twierdzi że jak silnik zapali na pych to potem nie ma żadnego problemu z zapalaniem rozrusznik kręci bez problemu

Bo jak silnik odpali na pych i popracuje troszke to do akumulatorka troche prądu wepchnie. :) :mrgreen:

Ja miałem to samo w Kawie winą był akumulator, wymieniaj i brykaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...