Skocz do zawartości

Belki na relingi zintegrowane


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

pytanie może dziwne, ale jakoś nie mogę się doszukać jednoznacznego potwierdzenia: czy wszystkie relingi zintegrowane są jednakowe (profil) i mogę kupić dowolne belki przeznaczone na taki typ zamocowania?

do zwykłych, "odstających" relingów mam o ogłoszeniach dowolną liczbę akcesoryjnych belek. przy tych zintegrowanych w opisach zazwyczaj podawane są marki/ modele i ciekaw jestem, czy jeśli kupię takie thule z jakiegoś audi (powiedzmy), to będą mi pasować na 5008

z góry dziękuję za pomoc,

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2022 o 18:14, jeszua napisał:

bry,

pytanie może dziwne, ale jakoś nie mogę się doszukać jednoznacznego potwierdzenia: czy wszystkie relingi zintegrowane są jednakowe (profil) i mogę kupić dowolne belki przeznaczone na taki typ zamocowania?

do zwykłych, "odstających" relingów mam o ogłoszeniach dowolną liczbę akcesoryjnych belek. przy tych zintegrowanych w opisach zazwyczaj podawane są marki/ modele i ciekaw jestem, czy jeśli kupię takie thule z jakiegoś audi (powiedzmy), to będą mi pasować na 5008

z góry dziękuję za pomoc,

jsz

Analizując pamięcią to, co widuję na dachach aut, to myślę, że belka zintegrowana jest dedykowana do konkretnego modelu.

Może niektóre są zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...