Skocz do zawartości

OGAR 200 KUPIŁEM PRZEJECHAŁEM 15 KM I ZACZĄŁ SIĘ DUSIĆ


kamil.wwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem ogara 200. Był na chodzie. Przyjechałem na chate 15 kilometrów i wszystjo bylo ok. Zmienilismy uszczelki w gazniku i poszlismy jezdzic. Motor przejechał jakies sto metrów , zaczął sie dusić i po chwili zgasł. Od tej pory nie moge go uruchomić. Okazalo się że pompka w gazniku sie zapchaka. Naprawilismy gaznik i chyba działa ok. Ale motor dalej nie jezdzi. Sam juz nie wiem czy to zapłon czy gaznik czy co kolwiek innego. :ehz: Bralismy go na pych to od czasu do czasu strzelało w gaźnik ale rzadko i jezdzić ogar nie chciał. Z rzadka nawet dym z rury leciał ale to wszystko. Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kopniakiem w ogarze swoim. Gdy się kopie, to wydaje mi sie, że kopnak łapie normalnie, ale mimo to motor nie odpala. Na pych bierze bardzo ładnie po kilku krokach. Silnik jest w dobrym stanie, wiec tym bardziej nie wiem czemu na kopa nie pali.

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jawkach bardzo często tak jest

zazwyczaj nie pali na kopa przy ciepłym silniku, to już takie kaprysy tych motorków

nie wiem czym to można wytłumaczyć, ale bardzo dużo właścicieli jawek ma ten problem

ja tam już się przyzwyczaiłem i zazwyczaj ją na pych zapalam bo mi się nie chce kopać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem, ze na cieplym mi nie odpalalo z kopa. Przyczyna - zle ustawiony plywak w gazniku i blaszka dociskajaca go od gory wygieta w druga strone niz powinna byc. Teraz bez problemu.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jawkach bardzo często tak jest

zazwyczaj nie pali na kopa przy ciepłym silniku, to już takie kaprysy tych motorków

 

w moim ogarze jest zupełnie inaczej :buttrock: na zimny pali często ale nie zawsze bo zęby na półksiężycu z początku już poszły w zapomnienie, a kiedy jest ciepły to odrazu i bez problemu zapala, nawet jak siedząc na siodle kopie to odpala błyskawicznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak ze czasami np. przez miesiąc odpala za każdym razem na pierwszego, nieważne czy zimny czy ciepły. a czasami jak jej cos palnie to przez miesiąc nie odpala w ogóle na kopa, no moze na 5,6. i potem znowu okres ze pali z kopa, itd... nie wiem co w tym jest ale jawki rules:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...