Skocz do zawartości

Ocencie moją zabawke ;)


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NA torze motocrossowym została nazwana - Patent Własny a na stronie o WSK Hard Core Sport :twisted:

 

sport30.JPG

 

opis i zdjęcia są tu : http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=a...mode=view&id=36

 

p.s motor jest cały czas udoskonalany np teraz wywaliłem już te amorki tylne od CZ bo były w kiepskim stanie i miały być tylko tymczasowo. No i pojawią się małe plastiki po bokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprzęcik, jestem pełen podziwu. Kiedyś też śmigałem wsk-ą crossem ale to było dawno. Teraz stoi na działce i jest w rozsypce, ale twoje fotografje szczegulnie te ostatnie nieco mnie mobilizują żeby ją reanimować. Myślałem aby wmontować śilnik od Etz 250," może kiedyś" narazie musze sie zająć obecnym sprzętem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie zawieszenie dać do przodu tak żeby pasowało bez dużych przerubek:)

może od MZ ??

bo do tyłu z Mz chyba pasują amorki ??

zastanów sie jak chesz zrobic crossa na zawieszeniu od motocykla szosowego? :)

to tak jakbys jeździł mz w terenie. z tanich crosowych amortyzatorów są amory od CZ. najlepszym rozwiązaniem by bylo kupic jakiegos crossa bez silnika albo już gotowego ze wstawionym silnikiem od jakiejs cz czy wsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanów sie jak chesz zrobic crossa na zawieszeniu od motocykla szosowego?

No a co mam zrobić innego jak nie mam kasy??

rame się wzmocni po przerabia zawieszenie sie da inne ( nie bede skakał 8m nad ziemią)

;)

będe jeździł po łąkach i po wałach a nie po torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co mam zrobić innego jak nie mam kasy??

rame się wzmocni po przerabia zawieszenie sie da inne ( nie bede skakał 8m nad ziemią)

 

będe jeździł po łąkach i po wałach a nie po torze

no ok rame sie wzmocni to rozumiem. ale jaki jest sens zamieniac zawieszenie z motocykla szosowego na zawieszenie z motocykla szosowego? to ze ma skok wiekszy o 30 czy tam 40mm to myslisz ze to cos da? zawieszenie terenowe ma zupelnie inną charakterystyke. do motocrossu też zupelnie inne. poszukaj zawieszenia od cz, przynajmnije mają jakies tłumienie gazowe. a najlepiej po prostu kup cz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...