Skocz do zawartości

[ROZ] Honda Crf 450 - wypadające dwa biegi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim crossem jakim jest Honda Crf 450 z 2010 roku na wtrysku. Problem polega na tym, że 4 i 5 bieg wypada. 1,2,3 wchodzą normalnie bez zarzutów i nie wypadają, po wbiciu 4 lub 5 i ujechaniu dosłownie kilku metrów bieg zrzuca sie sam na 2 ( dwójkę). Podczas jazdy na 4 czy 5 nie ma żadnych zgrzytów, biegi wchodzą lekko bez żadnych oporów, tak samo jest gdy bieg spada na 2 to nie ma żadnych zgrzytów. Ktoś przerabiał ten temat? Co może być do naprawy i jaki przybliżony koszt? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

spacer.pngWitam. Motor mam rozebrany, skrzynie udało mi się kupić drugą ale nie mogę znaleźć wybieraka/ programatora. Na tym programatorze jest lekki ubytek, chciałbym to zaspawać i obrobić żeby wszystko już było 100% sprawne. Z jakiego materiału są zrobione te programatory?

Zdjęcie :

thumb_show.php?i=bay4qadf2&view

 

spacer.pngspacer.png

Edytowane przez barynajt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to sięwydaje że taki mały ubytek to zeszlifować na gładko żeby bolec nie haczył i powinno działać , nie trzeba spawać ale w rękach tego nie mam

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z wypadającym 4 i 5 biegiem. Mam nowe tryby ze sprzęgłami kłowymi oraz nowe wodziki. Programator jak widać wyżej miał uszczerbek, dałem do naprawy ale niestety ciężko w tym spawać, oto efekt na zdjęciu. Wkładać to czy czekać i szukać dalej? https://failiem.lv/f/8xz4g9xd4

Edytowane przez barynajt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...