Skocz do zawartości

? Skad sprowadzic GSX-Ra 750 SRADa ?


NefryT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej pojeździć po komisach, salonach, zakupić giełdę motocyklową lub dizmar.

Przejrzeć zagraniczne oferty, kupić w EMPIKU gazetę z niemieckimi ogłoszeniami, zadzwonić umówić się itp, itd........

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswieze temat ma ktos jakies dojscie ??

 

http://www.motoimport.up.pl/ lub http://www.jtjmoto.de/

To jest jedna firma. Najlepiej dzwonić na bezpośredni nr do Niemiec podany na pierwszej wymienionej stronie. Gość ma na imię Jurek i polecam go jeśli szukacie motocykla. Nie sugerujcie się ilością maszyn w ofercie. Trzeba zadzwonić i powiedzieć o co chodzi, a efekt może być błyskawiczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z tymi sradami ale ja teraz mam zamiar zakupic cbr 900rr tak z 96r lub wyzej i w sumie za taka sama kase.Wydaje mi sie ze honda bedzie lepsza i niezawodniejsza.Jednak zalezy wszystko od tego na jaki model sie trafi.

Jak by co to mam namiary na znajomego co sprowadza moto ze szwajcarii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty NefryT jeszcze niczego nie kupiles???

Rob tak dalej a na wiosne obudzisz sie z reka w nocniku jak juz nie bedzie co kupic bo beda tylko zajechane sprzety za wygorowane ceny.Ale coz,Twoja sprawa....

 

Aha,no i CBR900RR wcale nie musi byc lepsza od SRADa,zalezy jak trafisz,to sa juz prawie 10-letnie japonczyki wiec ryzyko trafienia na mine jest wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak wyszlo ze nic nie kupilem jeszcze narazie latam oplem calibra ;) mialem zamiar cos sciaganac z niemiec ale tam tez jakies moto sa blokowane po co to i na co to nie wiem u nas w PL to aby wiecej PS mial a tam ?

Ale szukam jakiegos fajnego przecinaka ;)

Takie pytanko : oplaca sie kupowac moto po jakims szlyfie,wypadku oczywiscie rama prosta itp. zawsze taniej by bylo co o tym sadzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NefryT fireblada z min 96r lub wzwyz niewiem czy dostaniesz za 15000zl.

One w miare wysoko stoja.

A co do cen w niemczech to zecz jasna ze taniej kupisz moto po jakims slizgu czy tez dzwonie bo motory w dobrym stanie sa nawet drozsze niz w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NefryT fireblada z min 96r lub wzwyz niewiem czy dostaniesz za 15000zl.

One w miare wysoko stoja.

A co do cen w niemczech to zecz jasna ze taniej kupisz moto po jakims slizgu czy tez dzwonie bo motory w dobrym stanie sa nawet drozsze niz w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...