Skocz do zawartości

Klejenie plastików


Gość KrzysiekCh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

honda, honda - VFR 800 lozyskowany w silniku - poprzednie VFR lozyskowane byly w ramie...

od ducata tez nie bardzo - za waski rozstaw - trzeba mocno frezowac silnik - a nie warto :)

 

jak na razie nie ma jeszcze oferty tirm tuningowych a przy tym zastosowanym

trzeba sie bylo mocno napracowac nad geometria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem wyprobowac ta zywice ale bez plotna

 

Obawiam sie ze szybko wrocisz do tematu. :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorsze co mozna zrobic to zabrac sie do laminatow bez odpowiedniej wiedzy...po pierwsze jak uzyjecie maty szklanej to gowno wam z tego wyjdzie...powinno sie uzyc wlokna szklanego(takie plecione nici)-kilka warstw odpowiednio ulozonych wzgledem siebie...a jesli potrzeba czegos naprawde mocnego to dorzucic jedna warstwe wegla!!...piszcie na [email protected] ...mam kolege ktory robi ramy rowerowe z wegla, zderzaki do bmw M3, deski kitesurfingowe itd...wiec jak ktos chce to za male pieniadze zrobi wszystko....pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skleiłem żywicą i matą zakupioną w zestawie w Obi. Trzyma już rok i nic się nie dzieje. Pokleiłem od wewnątrz i nie musiałem nic malować. Trzyma się sztywno i nie pracuje. Osobiscie jestem zadowolony. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś namiary na warsztat zajmujący się tym właśnie klejeniem plastików czy innych zderzaków? W Wawie lub okolicach .... najchętniej okolice w kierunku Katowice - Kraków ...

 

Przed Jankami, skręt na Komorów. W Pęcicach na skrzyżowaniu w prawo, zaraz za sklepem ogrodniczym jest warsztat samochodowy. min naprawa zderzaków. Ja u gościa skleiłem owiewkę w Tenerze - bez problemów juz 3 lata a wiadomo jak 1 cylinder telepie motocyklem. Gość dorobił ułamane zaczepy i wstawił metalowe wzmocnienia od spodu. Nawet dobrał kolor do nalepek. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...