Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jako, że sezon powoli nadchodzi (niestety ze względu na wirusa wiadomo jak jest), a będzie to mój pierwszy z Kawasaki Ninja 250 z 2009 roku to chciałbym zapytać o podstawowe rzeczy (pierwszy motocykl o takiej pojemności). Mianowicie - jaki olej byłby dla niej najlepszy, ile tego oleju wchodzi i jakie płyny poza olejem musze wymienić? Kupiłem go w zasadzie niedawno i potrzebuje porad bo to mój "pierwszy raz". 

 

Oprócz tego byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś był w stanie polecić jakiś sensowny kask i buty w dobrej cenie (nie po 2000 zł) bo to początek (mam nadzieję) długiej kariery.

 

Z góry bardzo Wam dziękuję i życzę wesołych i ZDROWYCH świąt! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki olej? wyszukiwarka po prawej u góry, pewnie z 15 lat doświadczenia zgromadzone w archiwalnych postach

ile? serwisówka albo instrukcja użytkownika się kłania, przyda się róznież do określenia pozostałych danych serwisowych. do kupienia lub znalezienia samodzielnie

kask i inne: znów kłania się wyszukiwarka, dział co, jak kupić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i znajdziesz, bo jest w sieci. 

Do silnika Ninja lałem Valvoline synpower 4t 10w50,  do chłodnicy Prestone oraz do układu hamulcowego płyn typu DOT4. Producent obojętny byle znany

Nie wiem jakie tam masz opony ale polecam Pirelli Sport Demon. Rewelacja do tego moto.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...