Skocz do zawartości

Ubiór wymagający


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem i proszę o radę od 3 lat jeżdżę motocyklami najpierw Virago 125 teraz CBF600s jeździłem na początku jak większość czyli cywilne ciuchy potem pierwsza kurtka motocyklowa nawet udało się wybrać nie było większego problemu  teraz czas na spodnie motocyklowe wolałbym tekstylne najlepiej chłodne( mi zawsze gorąco 😉 ) problem w tym że mam problemy z tch t3( kto w temacie to wie o co chodzi ) w wyniku czego jestem dość niski a przy tym spasiony bo mam 110 kg przy 172cm wzrostu . Czy ktoś kojarzy możę z jakiej firmy spodnie mogą na mnie pasować ( proszę darować sobie uszczypliwości typu dieta itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne gabaryty bo przy 180 cm jest 110 kg. Ze spodniami też był problem. Ja akurat kupiłem używane tekstylne Hein Gericke Tuareg TRG. Fajne, oddychające, w niedzielę przy około 7 stopniach jeździłem i było dobrze. Latem przy 25 stopniach też jest ok.

Nie pamiętam czy rozmiar wziąłem XL czy 2XL ale jak coś to po południu w garażu sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiejkolwiek, szukaj po prostu rozmiarówki dla niskich i obszernych. dawno temu pierwsze, z których dało się takie cuda kupować, były faktycznie sklepy niemieckie (hg, louis, itd.)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Qadrat napisał:

Ja mam podobne gabaryty bo przy 180 cm jest 110 kg. Ze spodniami też był problem. Ja akurat kupiłem używane tekstylne Hein Gericke Tuareg TRG. Fajne, oddychające, w niedzielę przy około 7 stopniach jeździłem i było dobrze. Latem przy 25 stopniach też jest ok.

Nie pamiętam czy rozmiar wziąłem XL czy 2XL ale jak coś to po południu w garażu sprawdzę.

Nie no 180 cm to raczej juz nie ma takiego problemu raz wzrost standardowy dwa to już w tym wzroście waga sie bardziej rozlewa , nie mniej lukałem na tą firme 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...