Skocz do zawartości

CO sprawdzic przy odpalaniu jawy po dlugim postoju


Okrop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wybaczcie moje lenistwo - wiem ze nozna te informacje znalezc, ale dopiero co wrocilem z anglii, i chcialbym sobie jutro posmigac, ale za razem nie chcialbym skrzywdzic mojego sprzecika, a czasem podniecony czlowiek moze o banalnych rzeczach zapomniec.

za wszystki rady bede w dzieczny - narazie wiem ze musze aku naladowac

trzeba jakos specjalnie trzasc bakiem?? (stala z paliwem)

 

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc - a teraz ide rozpakowac plecak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przygotuj sie na lekka zaslone dymna :mrgreen:

Jesli paliwo ni ebylo zlane z ganzikow to ja zawsze czyszcze gaznik przed odpaleniem - syfy z paliwa podzas postoju osiadaja na dnie.

Zawsze staram sie tez dolac troche nowego paliwa i potelepac nieco bakiem

W sumie to 3 miechy to nie tak duzo - troche podymi i przestanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za wszelkie porady!!!

sprzed odpalilem chodzi

musze sie przyznac ze niecierpliwosc wziela gore :/

tz. filtr oki, reszta sprawdzona wiem ze trzeba by najlepiej zmienic/przeczyscic filrt paliwa, i wyczyscic gazniki - pewnie sie zabiore za to w przyszlym tygodniu

ew. sluszalem cos o preparatach/uszlacheytniczach ktore ponoc dodawane do paliwa niezle czyszcza - ale nie wiem czy mozna to stosowac w dwusowie i jakie to ma efekty uboczne

 

dzieki za raby i dotrzymanie towarzystwa oraz podtrzymanie na duchu w tych radosnych momentach acz pelnych troski o moje dziecko :mrgreen: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...