Jump to content
JacekSz90

Skutery elektryczne. Co sądzicie?

Recommended Posts

Witam, z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział na forum.

Chciałem się zapytać motocyklistów o zdanie na temat skuterów elektrycznych. Oczywiście do poruszania się po mieście i terenach około miejskich. Chciałbym kupić taki skuter, czy są tu jacyś użytkownicy takich skuterów? Myślicie że pieniądze mi się zwrócą za paliwo?

zwróci się, pytanie po jakim czasie. to raz. dwa to sprawa użyteczności: pojemność aku / czas jazdy a czas ładowania i możliwości np. w domu/ garażu, pod robotą, itd. mnie np. zasięg rzędu 50km (realny) jakoś nie przekonuje przy cenie 5-7kzeta... i produkcji prądu (w pl) z węgla. ale to tylko moja opinia

jsz

bezmotocyklowy

Miałem przyjemność jeździć skuterami elektrycznymi dość sporo i wspominam samą jazdę bardzo dobrze. Typowo miejskie rozwiązanie, tak jak pisał @jeszua , na wycieczkę tym nie pojedziesz. Jeżeli będziesz używał takiego skutera zamiast auta codziennie dojeżdzając do pracy, to prędzej czy później hajs się zwróci. Pamiętaj też że baterie mają swoją żywotność i gwarancję o czym warto poczytać na stronie producenta. Gdybym mieszkał na przedmieściach zapewne kupiłbym taki skuter, jednak do pracy mam daleko, sporo powyżej zasięgu skuterów elektrycznych.

Nie wybrałem jeszcze żadnego modelu. Jestem całkiem nowy w temacie i nie mam zielonego pojęcia. Polecisz konkretne skutery?

@fnx, Dobrzykowice to ta miejscowość pod wrocławiem? Polecisz jakiś sklep w okolicy?

Tak, okolice wro. Polecam sklep [spam usunięty], przyjedź, przejedź się skuterami i wybierzesz wtedy.

Edited by jeszua
spam

tjaa... dwa nowe konta, z jednego pytanie, z drugiego reklama... daj sobie spokój, tylko drażnisz moderację tym spamem

jsz

bezmotocyklowy