Skocz do zawartości

SZUKAM chetnych na wspolne wyprawy po USA.


Jacekfil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EDB9ED30-9A9D-483E-8164-F17C2974C2BC.jpeg.b8c7a030288b3d91541c06d1e123f35a.jpegttspacer.pngWitam wszystkich milosnikow motocykli. Mieszkam od 25 lat w okolicach Chicago IL. Szukam ludzi ktorzy tak jak ja lubia podroze motocyklowe i znudzilo im sie podrozowamie solo. Mozna wybrac sie razem jesli tez szukacie kogos z kim mozna podrozowac po USA na motocyklu. Jesli ktos z Polski jest zainteresowany moge pomoc w wypozyczeniu motocykla , noclegu . Jesli macie pytania co do calej logistyki przedsiewziecia  kosztow itd to pytajcie. moj telefon kierunkowy do USA 001 i dalej 773 6035271 Jacek. Text message sms albo telefonujcie. Teraz jest latwiej ze wzgledu na ruch bezwizowy. Route 66 , polecam kazdemu, wspomnienia zostana na zawsze.  Nie korzystam z zadnych biur tak ze koszty mozliwie minimalne. Zapraszam do kontaktu.  

 

 

Ja 2015 - Copy (2).jpg

pikipiki 098 - Copy.jpg

Edytowane przez Jacekfil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Oj pojechałbym. W dyszce się wyrobi? Nie sądzę... 😁

W zeszłym roku widziałem firmę co organizuje gtakie wypady to kosztowało 12 wraz noclegami, motórem i nawet kieszonkowym...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2019 o 21:55, jonaszko napisał:

Najdrożej to przeloty. 10000 to prawie 4tys USD. 

??? Kanadyjskich to może prawie 4 tysiące, ale amerykańskich to ok., 2600-2700... A najdrożej, to wynajęcie motocykla + ubezpieczenie. Podróż z PL do USA można wyczaić za ~1000 zł - w obie strony!

 

Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do wszystkich zainteresowanych. Nie oglaszam sie z checi zysku , mieszkam w USA 25 lat. podpowiem jak zminimalizowac koszty i kazdy sie zastanowi czy podoła wyzwaniu. Chetnie pomoge zainteresowanym w zorganizowaniu motocyklac i sprawach zwiazanych z przylotem odlotem . Jeszcze raz podkreslam ze robie to bezinteresownie . Proponuje to bo fajnie jest jechac z normalnymi ludzmi a nie nadetymi bufonami. Czasem kasa ludziom we łbach przewraca . Widzialem tu zabawne towarzystwo z Polski na 100 rocznicy HD w Milwaukee. Tak sie zachowywali ze wstyd bylo sie przyznac ze z tej samej Polski jestem. 

Nie mam terminu nic nie narzucam. Jesli bedzie chetna osoba lub wiecej to dopasujemy sie razem . Wszystko do uzgodnienia , czas jest zeby sie zgrac.

Co do motocykla to najlepiej kupic moto i odsprzedac po urlopie tu lub zabrac do polski. Za 2 -3 tys $ mozna kupic Honde lub Yamahe w bardzo dobrym stanie z malym przebiegiem . Pozniej odsprzedac i nigdy nie stracisz tyle ile trzeba by zaplacic za wynajecie motocykla. 
moge podac adresy stron gdzie kupicie moto z pierwszej reki od wlasciciela bez posrednikow. Przechowac zakup mozna u mnie w garazu . Potem zdecydujesz czy sprzedajesz czy bierzesz do Polski. Opcji jest kilka , nie ma opcji free ale mozna pomyslec jak zredukowac koszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2019 o 01:26, Jacekfil napisał:

Do wszystkich zainteresowanych. Nie oglaszam sie z checi zysku , mieszkam w USA 25 lat. podpowiem jak zminimalizowac koszty i kazdy sie zastanowi czy podoła wyzwaniu. Chetnie pomoge zainteresowanym w zorganizowaniu motocyklac i sprawach zwiazanych z przylotem odlotem . Jeszcze raz podkreslam ze robie to bezinteresownie . Proponuje to bo fajnie jest jechac z normalnymi ludzmi a nie nadetymi bufonami. Czasem kasa ludziom we łbach przewraca . Widzialem tu zabawne towarzystwo z Polski na 100 rocznicy HD w Milwaukee. Tak sie zachowywali ze wstyd bylo sie przyznac ze z tej samej Polski jestem. 

Nie mam terminu nic nie narzucam. Jesli bedzie chetna osoba lub wiecej to dopasujemy sie razem . Wszystko do uzgodnienia , czas jest zeby sie zgrac.

Co do motocykla to najlepiej kupic moto i odsprzedac po urlopie tu lub zabrac do polski. Za 2 -3 tys $ mozna kupic Honde lub Yamahe w bardzo dobrym stanie z malym przebiegiem . Pozniej odsprzedac i nigdy nie stracisz tyle ile trzeba by zaplacic za wynajecie motocykla. 
moge podac adresy stron gdzie kupicie moto z pierwszej reki od wlasciciela bez posrednikow. Przechowac zakup mozna u mnie w garazu . Potem zdecydujesz czy sprzedajesz czy bierzesz do Polski. Opcji jest kilka , nie ma opcji free ale mozna pomyslec jak zredukowac koszty. 

dzieki za info. Myślę o tej trasie 🙂  moze bedzie kilka osób.  Jak bedę już konkretnie, to na pewno zdam sie na Ciebie 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czesc Jacek. Mieszkam w Oklahomie bardzo blisko drogi 66 i od lat organizuje wycieczki dla Polakow. Moze kiedys sie spotkamy gdzies w trasie lub polaczymy grupy. My teraz lecimy w 8 osob tez w strone Key West a potem Blue Ridge Parkway, Po drodze beda Nowy Orlean. Mississippi, Orlando. Miami, Daytona Beach. Savannah, Nashville i kawalek 66 do Oklahoma City z Missouri .  Podroz bedzie trwala 18 dni a startujemy 30 kwietnia z Norman Oklahoma . Mam swoja mala flote motocykli ktore wypozyczam uczestnikom naszych wycieczek.  We wrzesniu organizuje wyjazd na zachod USA startujemy   28 sierpien lub  4 wrzesien. Mam jeszcze miejsca na te wyprawe wiec zapraszam. 

 

  Zapraszam na moj kanal na YT gdzie mam sporo filmow z naszych wypadow. 

  https://www.youtube.com/user/zygtar/videos

Capture.JPG

Capture1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...