Skocz do zawartości

Transport paliwa w samochodzie a prawo.


Rekomendowane odpowiedzi

Tommo,

 

widze, ze Ty taki sam Kulturbanause jestes jak ja, tylko ja do wina a Ty do kurtury :icon_mrgreen:

 

Przeznacz chociarz pol dnia na Florencje, bo to muss !

A pozatym robia tam najlepsiejsze lody na swiecie, wygoogluj, jak nie to daj znac podam Ci linka

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bzdur? Przecież są paragony. To że u Ciebie jest inaczej, czyli taniej, wcale nie oznacza że tak będzie. Orlen jest naszym narodowym producentem i sprzedawcą wiec to on wyznacza kierunek. Przypomnę jeszcze sytuację, bodajże z wyborów samorządowych, gdzie orlen pojechał po bandzie z cena i nikt nie był w stanie mu dorównać. o ile dobrze pamiętam, to sam nad tym faktem ubolewałeś, że was w kichę ładują.

To sytuacja z jednej czy dwoch Stacji na całą Polske ....... wiadomo że przy Autobahnach paliwo 30-50gr na litrze drozsze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo,

 

widze, ze Ty taki sam Kulturbanause jestes jak ja, tylko ja do wina a Ty do kurtury :icon_mrgreen:

 

Przeznacz chociarz pol dnia na Florencje, bo to muss !

A pozatym robia tam najlepsiejsze lody na swiecie, wygoogluj, jak nie to daj znac podam Ci linka

 

:crossy:

 

Pół dnia to będę szukał parkingu, stał w korku i szedł do centrum. Bez sensu, za mało czasu. Pojade drugi raz i zwiedzę Florencję. Nie lubię ganiać z wywieszonym ozorem, żeby tylko najwięcej miejsc odhaczyć.

Mniam :wub:

 

bc72baa9c7a1e34e180c0ba5ed95ad82.jpeg

Potwierdzam, jadłem, nie pamietam nazwy ale czad

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Koral? :biggrin:

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...