Skocz do zawartości

Busobajkiem do Toskanii


Tommo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie chcę żadnego filmiku. Postępowanie innych wcale nie usprawiedliwia twojego i nie czuj się usprawiedliwiony. Z tego co piszesz wnioskuję, żee jakakolwiek polemika z tobą nie ma najmniejszego sensu.

 

Bo nie bardzo wiem o co ci chodzi. Czy martwisz się o moje zdrowie/portfel w razie "w" czy o dobre imię rodaków za granicą? A może jedno i drugie?

Staraj się być precyzyjniejszy na przyszłość.

Jeszcze jedna uwaga. Nigdy nie miałem wypadku drogowego z mojej winy czy to motocyklem, czy samochodem. A prawko mam od 27 lat. Fakt jeżdżę dość szybko, co nie oznacza, że niebezpiecznie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommo, nie chce byc zlosliwy ale co do Twojej wypowiedzi to,

 

1. 50 lat bez wypadku nie swiadczy o niczym

 

2. Gdy inni spostrzegaja u kogos jakies Anomalie, z regoly zaczynaja na taka osobe uwazac.

 

3.. Wszystko zalezy od tego

 

Jezdzic a jezdzic to tez roznica

 

a. gdzie

 

b. o jakiej porze

 

c. a co wazniejsze ile km rocznie

 

Ostatnia stluczke z mojej winy mialem 19 lat temu - chcialem byc mily i ulatwic innemu parkowanie

 

pozdro

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty Andrzej już nie mów o stłuczkach i wypadkach .......... jest ktoś tak jak Jonasz, wygugluj

 

Klod,

 

 

 

nie bardzo wiem jak Ci to powiedziec, studia podobno skonczyles, oczytany podobno jestes ale logiczne kojarzenie faktow nie jest naprawdeTwoja mocna strona, wiec nawet nie zamierzam , tlumaczyc

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykly bus w ktorym zostawiaszpierwszy kanape za kierowca

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu... Jaki bus pomieści i przetransportuje 4 osoby + 2 moto na południe Europy?

Ktoś ma doświadczenie?, wymagane 2 rzędy siedzeń i paka min. 250cm dł

Pytanie podstawowe - jakie motocykle?

Jeżeli będą to ciężkie turystyki to nie uda ich się bezpiecznie zamocować jeden obok drugiego. Pamiętać trzeba, że każdy musi być osobno spięty pasami, solidnie, co najmniej trzema. To również zabiera sporo miejsca. Najlepiej żeby bagażówka była długa a motocykle ustawić po skosie do kierunku jazdy, lekko na zakładkę. Dobrze żeby bus miał sporo punktów mocowania pasów i żeby miał nisko podłogę. To znacząco ułatwia transport i załadunek pojazdów.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majac do dyspozycji powierzchnie o szerokosci 160 cm wchodza kazde dwa motury

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Cie smieszy ?

 

Mam 8 wkreconych srob cos w ten desen i nie mam jakiegokolwiek pronblemu

 

 

 

 

post-15744-0-90547900-1557600776_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głowie masz te śruby?

To może tłumaczyć powyższe.

Zadanie domowe:

1. sprwdzić szerokość popularnych modeli turystyków.

2. założyć minimum po 5cm zapasu z każdej strony na to, że motocykle podczas transportu się bujają i mogą minimalnie się przemieścić.

3. zsumować powyższe do kupy i skonfrontować z bzdetami napisanymi dwa posty wyżej.

Masz czas do jutra. W innym przypadku wlepię ci pałę do dzienniczka :)

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. sprwdzić szerokość popularnych modeli turystyków.

2. założyć minimum po 5cm zapasu z każdej strony na to, że motocykle podczas transportu się bujają i mogą minimalnie się przemieścić.

3. zsumować powyższe do kupy i skonfrontować z bzdetami napisanymi dwa posty wyżej.

Masz czas do jutra. W innym przypadku wlepię ci pałę do dzienniczka :)

 

1. i 2. bezwzglednie ile by nie mialy mam mozliwosc przesuniecia jednego do przodu a drugiego do tylu - przyczepa ma 230 cm dlugosci pryczy.

 

Pale masz juz w swoim dzienniczku ! :icon_mrgreen:

 

Od 2005 woze conajmniej raz w roku :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...