Skocz do zawartości

ALPY CH 15-06 do 23-06-2019r


swietyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję wyjazd z Wawy w Alpy Szwajcarskie termin jw. Nocki na kwaterach, spokojnie bez wysiłku, Dopiero za Wiedniem 100km zjechać z autostrady na lokalne drogi. Objazd jakieś 4 dni w Szwajcarii i powrót. Puki co dwa moto jedzie. Koszt noclegu od 50 do 70 franków na dwie osoby. Tomek z Bydgoszczy i Gadzety, jedziecie ?? Myśle o jeszcze 2 moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jadę dokładnie w tym terminie na Stelvio i Grossglockner :)

Dołem lecicie czy przez Niemcy?

Czechy, Austria, Szwajcaria. Powrót możliwe że autostradą przez Niemcy, Zobaczymy ile czasu pozostanie na powrót :)

 

Hej, jadę dokładnie w tym terminie na Stelvio i Grossglockner :)

Dołem lecicie czy przez Niemcy?

a gdzie lecicie znowu ? tak zamówiona i do odebrania w kwietniu.

 

Gadżety na początku przeciwny kierunek.

Czyżby w końcu zanabyłeś moto :rolleyes:

a gdzie lecicie znowu ? tak zamówiona i do odebrania w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z kolegą też planujemy wyjazd dokładnie w tym terminie . Mieliśmy jechać do Chorwacji lub na Rumunię . Pogadamy z nim może Alpy to też dobry pomysł . Kumpel jest z Warszawy ja z Grodziska Maz. Do kiedy trzeba ci dać znać ? Jak by co to podeślij mi numer telefonu . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z kolegą też planujemy wyjazd dokładnie w tym terminie . Mieliśmy jechać do Chorwacji lub na Rumunię . Pogadamy z nim może Alpy to też dobry pomysł . Kumpel jest z Warszawy ja z Grodziska Maz. Do kiedy trzeba ci dać znać ? Jak by co to podeślij mi numer telefonu . Pozdrawiam .

znać do czasu wyjazdu :) zapraszam. Oczywiście jak zdecydujecie sie na Alpy, to sie musimy spotkać. Czym wcześniej tym lepiej, moze gdzies polecimy blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chętnie się podepnę jakby coś :)

Lecicie jednym strzałem czy jakiś nocleg po drodze?

nocujemy tam gdzie nas zastanie późne popołudnie, Zawsze szukam noclegu z marszu bez rezerwacji. Daje to dużą swobodę :)

to tak na 100% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ja też planowałem Stelvio i i Grossglockner ale początek lipca, ale Wasz termin też do zaakceptowania. Z chęcią bym sie do Was przykleil, bo moi wszyscy znajomi którym proponowałem wyjazd sie zastanawiaja....a ja lubie konkrety :biggrin:
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też planowałem Stelvio i i Grossglockner ale początek lipca, ale Wasz termin też do zaakceptowania. Z chęcią bym sie do Was przykleil, bo moi wszyscy znajomi którym proponowałem wyjazd sie zastanawiaja....a ja lubie konkrety :biggrin:

Pozdrawiam

to także zapraszam :) wiec konkretnie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujta, planujta,

 

nie zapomnijcie tylko zrobic kilku alternatywnych tras abyscie wogole gdzies dojechali.

 

Termin jast do doopy, bo wiekszosc najfajniejszych przeleczy otwarte sa dopiero od 01. Lipca :icon_mrgreen: a i zo nie jest pewne :icon_mrgreen:

 

Radzilbym zaplanowac od 10 lub od15 Lipca.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...