Skocz do zawartości

Junak M10 początki z tą cudowną maszyną :)


FAJNYFACIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwosc to ja mam. Godzinami moge siedziec i dlubac. Bedzie dobrze. Wycieki mi nie straszne. Jak cos padnie to zrobie od nowa i tak w kolko. Lubie ten motor i chyba nigdy mi sie nie znudzi. Zdjecia i przerobki nie predko trafia tutaj bo czesto mnie nie ma w polsce ale jak cos uda mi sie zrobic to opublikuje.

 

Mam trochę fantów do Janka- w rozliczeniu mogę przyjąć przednie zawieszenie do wydumki na bazie AWO.

Niestety nie posiadam takowego zestawu :(

 

Jest juz alternator zrobiony w ksztalcie pradnicy i niepsujacy sie :).

Wlasnie widzialem ze za 1000zl juz mozna taki alternator dostac. Wiec ten zakup tez jest w planie ale najpierw cala elektryke musze zrobic od nowa bo gostek bez wiedzy elektrycznej sie bawil az cud ze to chodzilo i ze nie stanal w plomieniach:)

Edytowane przez FAJNYFACIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za instalacja, chwila nieuwagi i zrobiona.

Najwiekszym problemem jest oryginalna stacyjka, ktorej w twojej wydumce nie ma.

No wiem, a tu pelno bylo niepotrzebnych kabli itp. Drapalem sie po glowie widzac to :) wiec wywalilem wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to byla oryginalna instalacja Junaka potem przerobiona na potrzeby alternatora i innej stacyjki / odbiornikow to sadze ze zostalo sporo kabli masowych i kilka kabli dochodzacych bezposrednio do stacyjki z ktorej wlaczano rozne odbiorniki. Nowoczesna stacyjka ma tylko 2 kabelki, a odbiorniki wlacza sie z przelacznikow na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to byla oryginalna instalacja Junaka potem przerobiona na potrzeby alternatora i innej stacyjki / odbiornikow to sadze ze zostalo sporo kabli masowych i kilka kabli dochodzacych bezposrednio do stacyjki z ktorej wlaczano rozne odbiorniki. Nowoczesna stacyjka ma tylko 2 kabelki, a odbiorniki wlacza sie z przelacznikow na kierownicy.

Dobrze wiedziec. Dzieki za strone sfm junak juz zarejestrowany. Pelno tam przydatnych tematow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Szefie i jak sprawa stoi? Mam nadzieję, że nie wróciłeś do oryginału? Teraz wszyscy się ekscytują oryginalnością. A takie Junaki choppery to ciekawe świadectwo pewnych czasów, zawsze coś nietypowego. Przy czym ja mam Junaka robionego na oryginał, ale na ten pomysł wpadłem w roku 2003 jak wszyscy woleli choppery. :-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...