Skocz do zawartości

Kx 125 dusi sie, gaśnie


szahrajj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to kawasaki kx125 2001r. Motocykl po naglym dodaniu gazu dusil sie jednak po wejsciu na troche wyzsze obroty wkrecal sie normalnie, wyjezdzilem tak jakies 6l paliwa. Wieczorem wyczyscilem gaznik i filtr powietrza. Dzis rano poskladalem wszystko do kupy i jest jeszcze gorzej, bez ssania moto nie chce odpalic a po odpaleniu mija 5-10 sekund i gaśnie. Ktos moze sie domyslac skad takie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były posiadać KX125 powiem tak: nie chce pisać że to "normalne" ale jak z biegu jałowego nagle odwijałem na maxa to miał tendencje do dławienia. Natomiast jako że to 2t i do tego wyczyn, podczas normalnej eksploatacji tj. odwijanie i jazda na wysokich obrotach wszystko było znakomicie. Czy przeszkadza Ci to podczas jazdy? Czy używasz moto do jazdy enduro czy cross? Jeśli to pierwsze to tak jak w moim przypadku może to być troszkę irytujące bo trudno w enduro cały czas jechać na pełnej faji. Rozwiązanie: kup enduro :) Mi pomogło :D



Jeśli enduro 2t to polecam exc 200 (jest jak setka tylko z większym garnkiem, tak więc właściwie wszystkie części pasują jak do setki ale jednak jest moc :D)

 

PS Każda sroczka swój ogonek chwali! :D

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie rozwiazac problem poprzez wygotowanie dysz w occie- najwidoczniej osad byl jeszcze gdzies w wewnatrz dysz i utrudnial przeplyw paliwa, porzadna regulacja i reakcja na gaz jest w 100% prawidlowa w kazdym zakresie obrotów.

 

Enduro już przerabialem i chcialem sprobowac swoich sil na torze tymbardziej ze mam 10 minut drogi do najblizszego toru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie rozwiazac problem poprzez wygotowanie dysz w occie- najwidoczniej osad byl jeszcze gdzies w wewnatrz dysz i utrudnial przeplyw paliwa, porzadna regulacja i reakcja na gaz jest w 100% prawidlowa w kazdym zakresie obrotów.

 

Enduro już przerabialem i chcialem sprobowac swoich sil na torze tymbardziej ze mam 10 minut drogi do najblizszego toru:)

10 min to chyba nie musisz sie wozic busem lub przyczepka :D

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...