Skocz do zawartości

MOTO-MANIA KUPNO - SPRZEDAŻ MOTOCYKLI CZĘŚCI NAPRAWA - Płonki Gm. Kurów


motorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich którzy szukają części używanych do motocykli ostrzegam przed tym sklepem...warsztatem...komisem...znalazłem tam gażniki które mnie interesowały, właściciel zobowiązał się że za 50 zł zostaną sprawdzone i wyczyszczone, przesyłka dotarła dość szybko, ale to co było juz na pierwszy rzut oka wyglądało na wzięte z półki na której leżało jakiś czas i wysłane. I żeby nie było zakupy takie wiążą sie z pewnym ryzykiem ,ale kiedy któś mówi że czyści gaźniki a widzę to co widzę to przepraszam....

post-7536-0-58880500-1533801042_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca twierdzi (w rozmowie telefonicznej) że ten syf pewnie wyszedł juz po czyszceniu kiedy do gazników była wlewana benzyna zeby sprawdzić czy silikon uszczelnił komory pływaków i membrany, kiedy tłumaczyłem że tak się nie robi, nie uszczelnia sie silikonem tych elementów tylko wymienia uszczelki jesli już, a pozatym tam nie było żadnego silikonu, dla mnie to zwykłe naciaganie klienta i tyle, gdyby powiedział dobra oddaje te 5dych i nie ma tematu,a tak jest jak jest , tłumaczył że poziomy były ustawione a lało sie z nich...ehhhhhh szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

50 dych to spore pieniadze jak za czyszczenie - 500 zl.

Z kolei 50 zl to tak z 3 x za malo.

Tak ze dla mnie od razu wygladalo by to dziwnie i nie zgadzal bym sie na zadne czyszczenie przez sklep, jako ze nie lubie gaznikow zakladac dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty sie spodziewałes po gazniku za 50 dych?

 

 

50 dych to spore pieniadze jak za czyszczenie - 500 zl.

Z kolei 50 zl to tak z 3 x za malo.

Tak ze dla mnie od razu wygladalo by to dziwnie i nie zgadzal bym sie na zadne czyszczenie przez sklep, jako ze nie lubie gaznikow zakladac dwa razy.

ale czy nie widzicie że nie o kase tu chodzi? nawet gdyby wziął 200 zł to i tak zrobiłby klienta w hu.....a. Teraz wychodzi na to że to moja wina, własnie to jest żałosne na tym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czyja wina, ale o wiedze na ten temat.

Wbrew pozorom czyszczenie gaznikow to nie takie hop, siup jak sie wydaje i trzeba wiedziec jak to zrobic, w zwiazku z tym albo robie to sam jesli wiem jak i mam mozliwosci, albo oddaje do warsztatu robiacego gazniki, albo oddaje do warsztatu motocyklowego o ktorym wiem ze sobie poradzi i ma oprzyrzadowanie ( myjka chemiczna czy ultradzwiekowa ).

A nie zlecam do zrobienia przez kogos o ktorego wiedzy i mozliwosciach nic nie wiem, oprocz tego ze handluje motocyklami.

 

Natomiast pelna zgoda z tym ze trzeba ewentualnych przyszlych kilentow ostrzec przed tym pseudo warsztatem, bo oprocz tego ze oszust to z tego co ci mowil wynika ze pojecia nie ma o naprawianiu czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast pelna zgoda z tym ze trzeba ewentualnych przyszlych kilentow ostrzec przed tym pseudo warsztatem, bo oprocz tego ze oszust to z tego co ci mowil wynika ze pojecia nie ma o naprawianiu czegokolwiek.

i tylko o to mi chodziło, a nie o komisje śledczą najmądrzejszych w sprawie : "czy dał się nabrać..." I tyle.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...