Skocz do zawartości

silnik mz 250 i jego mozliwosci


wueska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chcesz osiagnac te 35 koni tak dla wlasnej satysfakcji,czy po to zeby jezdzic?np. pan chojnacki wyciagnal 80 koni z silnika malucha,ale nie jest on zamontowny w samochodzie,poniewaz jego wytrzymalosc jest bardzo niska.Zrobil on ten silnik tylko po to zeby udowodnic ze sie da.a jezeli ty opowiadasz ze nie masz moto a juz twierdzisz ze 21 koni to za malo,to albo z ciebie Valentino Rossi albo fantasta erotoman.Zapewniam cie ze ta moc moze cie zaskoczyc.sprobuj wykorzystac te moc na mokrym,albo posmigac po zakretach.No chyba ze z ciebie "mistrz prostej".Co do wiekszej mocy to rama etz sie do tego w ogole nie nadaje-przeciez normalne jest dla etz 250 ze rama jest "przeciagnieta" ,od zbyt gwaltownego ruszania przekrzywia sie mocowanie silnika.A sprobuj wejsc w szybki luk z predkoscia bliska maksymalnej-i co,lekko niestabilnie prawda?to teraz wyobraz sobie wejscie w ten luk z predkoscia np 150 km/h na etz-zycze powodzenia.najpierw przejedz sie motocyklem a dopiero potem sie wypowiedz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska wszystko da sie zrobic tylko czy to sie opłaca przeciez kasa którą włozysz w ten motor nigdy ci sie niezwruci jeszcze bym cie zrozumiał jakbys to sobie zrobił i jezdził na niej a ty chcesz zrobic i odrazu sprzedac przeciez to niema sensu. Ja tez jestem za tuningiem ale jak to robie to tym jerzdze a nie robie poto zeby zaraz sprzedac.

 

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie załuje kasy na moja mz ale ja chce ja jeszcze uzywac przez dłuszy czas (albo i całe zycie) dlatego takie topienie kasy to ja rozumie ale nie rozumie ciebie robisz tuning a co sie wiarze z wymiana prawie wszystkich elementów na nowe albo przynajmiej regeneracja tych elementów i zamierzasz przejechac sie dwa razy i sprzedac ja na twoim miejscu by juz taki sprzet zostawił. Własnie tego nierozumie dlaczego chcesz odrazu sprzedac ?

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz tuning

pozdro @

 

On na razie nic nie robi tylko gada, a motocykla zapewne nie mial nigdy po dupa. Zreszta wydaje mi sie ze on nie wie czego chce, marudzi w tym dziale caly czas i dlatego coraz wiecej takich durnych wałkowanych wczesniej 100 razy tematów

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On na razie nic nie robi tylko gada, a motocykla zapewne nie mial nigdy po dupa. Zreszta wydaje mi sie ze on nie wie czego chce, marudzi w tym dziale caly czas i dlatego coraz wiecej takich durnych wałkowanych wczesniej 100 razy tematów

 

greedo ni najerzdzaj tak na wueske bo chłopak ma duze checi i moze zeczywiscie nas zaskoczy efektem koncowym nie stawiaj go odrazu na spalonej pozycji.

 

wueska zycze ci powodzenia tylko ja na twoim miejscu bym juz tego motoru tak szybko nie sprzedał.

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greedo ni najerzdzaj tak na wueske bo chłopak ma duze checi i moze zeczywiscie nas zaskoczy efektem koncowym nie stawiaj go odrazu na spalonej pozycji.

 

jakbyś poczytał wczesniejsze posty wueski i przeanalizował jego pomysły i styl wypowiedzi to byś tak nie mówił. Wątpie, żeby wyszło z tego coś więcej niz tylko gadka.

 

A mówienie o chłodzeniu wodnym i wyciągnięciu z silnika 35 KM tylko to potwierdza. Chłodzenie wodne to nie tylko chłodnica i przwewody, to także odpowiednie wylicznie grubości płaszcza wodnego i wydajności ukłądu. A o mocy tunner mówi dopiero po, a nie przed przeróbkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra powoli zchodzimy z tematu niewiem czy sprzedam czy nie porostu mowie ze pewnie sprzedam bo bede chciał kupic cos wiekszego

 

Na razie to ty jeszcze nie masz tej mz wiec skoncz te swoje fantazje, bo jak cie czytam to marze zebys sie ulotnil w koncu z tego działu

 

Z 2 strony to smieszne ze nawet na czyms co ma wiecej jak 3 KM nie jezdziles a myslisz o czyms wiekszym

:mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Wueska a moze zrób tak jak ja zrobiłem.

Mnie się też nie podobała mała moc i mała pojemność mojej ulubionej Mzety więc poprostu kupilem moto które ma półtora litra pojemności 100 koników i waży 400 kilogramów.

Na pewno taki bajk zaspokoił by na jakiś czas - jak sądzę Twoje ambicje na moc i pojemność plus oczywiosie ukochane chłodzenie wodą. :banghead:

 

Pozdrowionko.

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...