Skocz do zawartości

Akcesoryjny ksenon Zx9r


TyLuH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem Panowie,

pewien czas temu skonczylo mi sie lewe oko w Kawie. Generalnie w pradach jestem raczej kiepski wiec postanowilem dopytac. Ksenon byl zalozony juz przez poprzedniego wlasciciela(ponizej foty) wiem ze samej zarowki nie jestem w stanie wyciagnac, element jest nierozlaczny. Jakim sposobem moge wymienic ową zarowke? Na cos zwrocic uwage? Zakladam ze dla czesci z Was to temat banal, dla mnie nie. Chce to zrobic niebawem-blokuje mi przeglad tech ;) najchetniej to rozcialbym tasme izolacyjna i moze wtedy zrobiloby mi sie jasniej. Bede wdzieczny - pozdr!

post-64673-0-43540000-1529516362_thumb.jpg

post-64673-0-94247300-1529516381_thumb.jpg

post-64673-0-42039000-1529516411_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zdejmij izolację, może tam jest schowana wtyczka.

Tak zrobilem Limo, dzieki. Ustalilem typ zarowki - chinczyk ;) nowa sztuka dostepna only na allegro, nie znalazlem podonych typow markowych, obawiam sie jakosci ale chyba nie mam wyboru. Moze z czasem wroce do prawidlowego oswietlenia - poprzedni wlasciciel je wsadzil i zyly 6 lat wiec jestem pod wrazeniem srednio w roku robie ok 10tys. Jak zrobie oswietlenie i przeglad wpadne na szybkie ploty Limo. Pzdr

 

pzdr tymoniasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tych chinskich xenonach to częściej przetwornice siadają.

6 lat wytrzymala to zakladam ze kolejne 20scia dźwignie :) ksenon moze sie przepalac stopniowo? pamietam ze oko stopniowo lekko zmienialo oddcien(to norma) czasem sie zapalalo pozniej, potem juz w ogole. Jak wymienie i nie zapali bede szukal przyczyny w przetwornicy.

 

pzdr tymoniasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...