Skocz do zawartości

Kursy Doszkalające - Wrocław / Dolnośląskie


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono,

 

Dajcie proszę znać, gdzie we Wrocławiu i okolicach są jakieś porządne doszkalające kursy na 2oo.

Chodzi mi o kursy bezpiecznej/sportowej jazdy, gdzie przerabiane są tematy gwałtownych zatrzymań/omijania przeszkód/pracowanie nad torem jazdy itd.

 

Czy ktoś może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz sie na Rakietowa.

 

:crossy:

po co?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to na rakietowej niczym się nikt nie zajmuje od ok. półtora roku

 

najbliższy obiekt (do treningu "szybszego") z wrocka to pixers w krzywej pod bolesławcem

ale jeśli chodzi o samodoskonalenie bezpośrednio przekładające się na zwiększenie umiejętności technicznych przydatnych podczas jazdy miejskiej to polecam gymkhanę - we wrocku jest dość silna grupa gymkhanerów, którzy trenują for fun a i niektórzy oferują pomoc "komercyjnie"

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

z tego co mi wiadomo to na rakietowej niczym się nikt nie zajmuje od ok. półtora roku

 

najbliższy obiekt (do treningu "szybszego") z wrocka to pixers w krzywej pod bolesławcem

ale jeśli chodzi o samodoskonalenie bezpośrednio przekładające się na zwiększenie umiejętności technicznych przydatnych podczas jazdy miejskiej to polecam gymkhanę - we wrocku jest dość silna grupa gymkhanerów, którzy trenują for fun a i niektórzy oferują pomoc "komercyjnie"

 

Tak, rakietowa padła.

 

Dzisiaj dostałem info, że Pixers Ring też się zamyka (oficjalny post) - mam tam wykupiony bon, otrzymałem wiadomość, że mam czas na jego wykorzystanie do 30 września (a gdy go kupowałem, to otrzymałem info, że mogę go wykorzystać chyba do 2020).

 

Także kolejny obiekt pada.

 

W okolicy Wrocławia teraz już tylko Silesia Ring zostaje - czy może się mylę?

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Silesia niestety podczas trackdayów dla moto - ostatni był chyba 27 września. koszt to prawie 1000zł / 2 dni z tego co pamiętam - organizuje to zewnętrzna firma.

Wolne jazdy dla moto były do niedawna w ZG, ale teraz nie widzę ich w kalendarzu - trzeb aby było zadzwonić i się zapytać czy coś sie zmeiniło w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś w California Superbike School?

 

Myślę nad tym, aby w przyszłym roku zapisać się przynajmniej na I poziom.

 

Na razie dowiedziałem się, że szkolenia startują w maju 2019.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piorko byla, mowila w sperlatywach

 

a tak apropo to co sie z nia stalo ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, wiesz cos wiecej o tym szkoleniu z CSS?

 

Podobno bardzo dobre szkolenie.

Tą szkołę założył Keith Code (mam jego dwie książki). Początkowa była w USA, później rozeszła się do innych krajów - aż w końcu i do Polski dotarła.

 

Na YouTube jest kilka filmów ze szkoleń, pokazujących czego się tam uczy - polecam obejrzeć. Na tych filmach przekazują trochę wiedzy. ; )

 

Jak dozyje to chetnie bym sie wreszcie podszkolil, bo moja jazda to jest po prostu masakra.

 

Spoko, dożyjesz, sezon się kończy, trzeba moto odstawić. :D

 

Ja w tym sezonie się już 2 razy wyłożyłem, jeden kombinezon poszedł do kosza, także ciężkie początki już za mną. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szkole wiem od kumpla ktory zrobil w niej dwa poziomy. Vincent powiedzial, ze jeden dzien w tej szkole nauczyl go wiecej niz wszystkie inne w jego zyciu, a jezdzi na moto od dziecka/teraz ma 50 lat/.

Ja nie wiedzialem, ze oni tez sa w Polsce.Trzymaj reke na pulsie i daj znac a ja tez bede pilnowal terminow, bo chyba jest duzo chetnych a miejsc malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szkole wiem od kumpla ktory zrobil w niej dwa poziomy. Vincent powiedzial, ze jeden dzien w tej szkole nauczyl go wiecej niz wszystkie inne w jego zyciu, a jezdzi na moto od dziecka/teraz ma 50 lat/.

 

Zajęcia prowadzą zaufani i odpowiednio przemaglowani instruktorzy, podobno jest naprawdę nieźle. Zobaczymy.

 

Jakiś czas temu odezwałem się do nich, aby zaklepać sobie miejsce, mają się odezwać w maju, gdy będą organizować szkolenia na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...