Skocz do zawartości

I bought it :D


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i stało się – z dniem dzisiejszym zostałem posiadaczem pierwszego motocykla :!:

Jest cz 350 tyle, że trochę inna niż wszystkie ;-)

Co jest w niej innego:

Aluminiowy wahacz

Manetki i klamki od MZ

Instalacja 12 V

Klaksony od hondy (podwójne zajebiście głośne :buttrock: )

Oparcie od suzuki savage (czy jakoś tak ;-) )

Prędkościomierz z przebiegiem dziennym

Zegary podświetlane na zielono na diodach SMD

Kufry robione na zamówienie super wytrzymałe (pełnią także role gmoli)

Cala tylna lampa na diodach

Dodatkowe oświetlenie diodowe (pozycyjne +stop) w kufrze i dodatkowy stop w bagażniku

Bagażnik i stelaże dorabiana na zamówienie

Lakier (niebieski metalic) kładziony na jesieni 2003

Reflektor z wkładem h4 philipsa – po prostu topi asfalt :mrgreen:

Niebieskie podświetlenie silnika

„nietłukące” się lusterka

jeszcze pewnie parę rzeczy o których zapomniałem ;-)

Co dostałem do motocykla:

2 silniki zapasowe (jeden 12 V i jeden 6V) – jeden z papierem (a jak :!: )

jakieś koła, gaźniki, tłumiki itp. ;-)

bak, kierownice (no prawie drugą cz w częściach ale bez ramy i przodu ale z papierem ;) )

całą skrzynie drobnicy (i nie tylko ;-) )

Co jest do zrobienia:

Trzeba poprawić elektrykę (całość na przekaźnikach ;) )

Silniczek ma przejechane po kapitalce ok. 13,5 k wiec liczę, że do 25k się doturla :-) a ja w tym czasie przygotuje sobie zapasowy i potem tylko przekładka :buttrock:

 

Sprzęt został zakupiony od nie byle kogo tylko od Morowca z precli. W tym miejscu chciałbym pochwalić tego sprzedającego, ze świecą takiego szukać. Sam z siebie opisał wszystkie wady motocykla (opisywał je chętniej niż zalety ;-) ) oraz przyznał się do szlifu i tego co było podczas niego uszkodzone. Naprawdę gdyby wszyscy byli tak uczciwi to świat byłby pięknym miejscem :buttrock:

 

Teraz tylko musze prawko jak najszybciej zrobić i mogę nawijać asfalt na koła :buttrock:

 

Do zobaczenia na trasie :peace:

 

PS: Jeszcze trochę fotek:

http://www.bikepics.com/members/m16/88cz350/

PS2: Napiszcie mi zaraz jak wam się mój nowy nabytek podoba :buttrock:

PS3: A teraz mała zagadka – ile waszym zdaniem taki sprzęcik jest wart ? :buttrock:

Wiecej infa na http://morowiec.w.interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Graltuje zakupu

 

Mam w planach kupno CZ 350 o dosyc podobnym malowaniu jak twoja - przebieg ok 15tys. ogulnie stan dobry

tyle ze moto nie pali na 1 gar - podobno cos z zapłonem - jutro ide z kumplem dokłądnie to sprawdzic ;)

 

Ciekawi mnie jedno - Ile dałes za nią ??za tą którą mam na oku gosc chce 500 ( + 2 worki częsci ) - myslisz ze sie opłaca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nie wiem - z wyglądu mi sie bardzo podoba - ach ten chrom i zajebisty wisniowo metalikowy baczek ;);):D

 

Tyle ze na podstawie wyglądu nie moge jej jeszcze ocenic ////masz moze jakies szczególne rady dotyczące kupna CZ ??

 

wiem ze 1 - rama czy prosta

2- zawieszenie

3 - czy nie ma obtarc na bokach

4 - czy pierscienie nie dzwonią

 

 

Na co jeszcze zwracac szczególną uwage ??

 

PS. iLe za swoją dałes ?? :namoto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motura gratuluję ale piszę tu dlatego ze pojawiałeś się na "preclach"

to też powód do dumy!

tym też się chwal!

(na preclach już CIę powitałem)

 

no i uważaj bo te wariaty nieźle mogą sponiewierać człowieka są ciężkie i cholernie obraźliwe, wiem jednak ze dasz rade!

napisz cos wiecej o nietłukących lusterkach - co to za cudo i na jakiej zasadzie toto dziala.

POZDRAWIAM!

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiałeś się na "preclach"

I to w jakim stylu :mrgreen:

 

napisz cos wiecej o nietłukących lusterkach

Heh - o to bys sie musial Morowca pytac (moge zapytac za Ciebie i jutro dac odpowiedz jak chcesz ;-) )

Wiem tylko tyle, ze podobno siezko je mlotkiem wybic a takie cos jak walniecie o ziemie na nich wrazenia nie robi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gratuluje i emzet i m16! choc kupno tegop sprzeta przez m16 ni jest dla meni zaskoczeniem bo na gg juz o tym rozmawialismy! jestem przekonany ze sprzet od morowca pochodzi swoje bo widac ze czlowiek(bylem nei raz na jego stronie) wie co robi i dbal o nia! emzet tobie rowniez zycze bezawaryjnej eksploatacji! z bajerow m16 nie wiem czy dodales tylne swiatlo na Ledach:D

rosnei nam grono uzytkownkow czeskich -czechslovackich potworow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...