Skocz do zawartości

Proszę o pomoc. Kiepskie odpalanie GSXF 750 2002...


herbatkowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w nowo kupionym motocyklu gsxf750 2002 mam problem z odpalaniem na ciepłym. Na zimnym z rana pali ładnie, po jeździe jak się go zgasi na kilka minut też odpala na dotyk. Jednak gdy po jeździe postoi dłużej.. tzn ponad 20 minut to odpalenie staje się problemem. Długo trzeba go kręcić, silnik ledwo się odzywa aż w końcu zaskoczy. Po tym jak w końcu załapie i gdy się go odrazu zgasi i znowu zapali to odpala na dotyk jak miód, ale im dłużej stoi ciepły tym ciężej mu odpalić... Co to może być ? Hmm zalewa go? Tak mi się wydaje...

 

Uwaga szczegół który być może nie ma znaczenia ale... Wydaje mi się że wcześniej tego problemu nie było, dopiero jak zatankowałem moto do pełna to się pojawił a może to zwykły zbieg okoliczności.. Przejechałem nim może z 150-200 km odkąd go kupiłem więc ciężko mi coś więcej powiedzieć. Czy ktoś może coś doradzić ?

 

Pozdr dla wszystkich i życzę bezpiecznego sezonu.

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać lekko gazu przy odpalaniu na ciepłym,no chyba że już tak robisz.Mój też tak ma zimny po nocy czy nawet tygodniu pali od strzała bez ssania,ciepły trzeba ruszyć rollgazem.Serwis jak najbardziej wskazany.Sprawdz czy nie poluzowały się klemy na aku lub nie są zaśniedziałe.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rzuć okiem na mieszankę na niskich obrotach. Jeżeli pali na zimnym a kisi na ciepłym, to może mieć za bogato.

Czyli generalnie czyszczenie i regulacja gaźników polecana...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...