Skocz do zawartości

maotobazar-krakow??


S?AWO-CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taaak, też już wróciłem.

Wyjazd udany.

Wyszarpaliśmy fajne ciuchy za stosunkowo niedużą kasę, odnowiliśmy kontakty, spotkaliśmy 4umowiczów.

Minimalny niedosyt pozostał bo nie załatwiłem wszystkiego co chciałem, ale generalnie 1szy motobazar w Cracku oceniam pozytywnie.

W listopadzie zapewne się pojawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie udało mi sie dotrzeć - sprawy rodzinne - ale myśle ze w listopadzie zawitam :P w sumie to bedzie 1-sze spotkanie z ludzmi z forum - myśle że będzie ciekawie poznać elite tegoż forum :crossy: :banghead:

 

 

 

pozdro. ŚWIR :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobazar dosyć mały, i tak nie mieliśmy zamiaru niczego kupować... Ważne że udało się spotkać z tyloma forumowiczami nie tylko z Krakowa, stoisko Rozia było chyba najbardziej oblegane :banghead:. SZkoda że nie zostaliśmy do końca na palenie gumy i inne figle, ale we Free też było wesoło - właśnie wróciliśmy, mam nadzieję że wszyscy szczęśliwie trafili do domów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobazar dosyć mały' date=' i tak nie mieliśmy zamiaru niczego kupować... Ważne że udało się spotkać z tyloma forumowiczami nie tylko z Krakowa, stoisko Rozia było chyba najbardziej oblegane :). SZkoda że nie zostaliśmy do końca na palenie gumy i inne figle, ale we Free też było wesoło - właśnie wróciliśmy, mam nadzieję że wszyscy szcNo ja werzęśliwie trafili do domów :twisted:[/quote']

 

No ja wróciałem i nie narzekam... na swoje wyszedłem po bezarze choć mogło być lepiej a i popis smarzenia lacza dałem :twisted:

jutrzejszy poranek do najmilszych raczej zaliczyć sie nie da:/ ale co tam.... raz się zyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w Myślenicach :D Co prawda jeszcze nie w domku, ale placki weselne skutecznie rekompensuja niezbyt duży brak wygód :mrgreen:

 

Bazar był fajny, choć prawdę powiedziawszy jakoś taki mały mi się wydał :? Ale za to przy stoisku Rozia to dopiero się działo :)

 

Ale Rozio i Maciach mają po duuuuużym minusie za końcówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem kilku 4umowiczów - serdeczne pozdrowienia - stanowisko #12 było oblegane i Rozio spisał sie jak cza!

 

najfajniej że możnma było zobaczyć kilka gąb, których dotąd sie nie widziało na oczy, a o ktorych czlowioek wiele wie z 4um

 

Najszybciej poznałem Zbyha - nie wiem dlaczego :)

 

Niestety, nie mogłem zbyt długo pogadać z chłopakami ponieważ troszke czas mnie i moich znajomych pilił, ale... kto nie był niech żałuje

 

Co do motobajzla - cóż - pojechałem z wielkimi nadziejami, ze cuś sobie kupie do grata i.... nic z tego

ani glupiego kierunkowskazu.....

Za małe toto i z tego co rozmawiałem ze sprzedawcami to niewielu z nich wróci za miesiąc do Grody Kraka... Wielu sobie odpuści i będzie raczej wpadało na większe imprezy - typu Katowice Wa-wa, Łódź...

 

A najśmieszniej było spotkać Norbiego - ja spotkałem go na gdy wychodziłem w "targów" - był w oczojebnej kamizeli forumowej i prezentował sie jak cza!

 

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich których dziś potkałem i dla tych których spotkac nie było mi dane!

3mta sie tak jak dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tamci podeszli do nas z ciekawą propozycjią... i skorzystaliśmy

ale JAKA

gadaj :mrgreen:

Niestety' date=' nie mogłem zbyt długo pogadać z chłopakami ponieważ troszke czas mnie i moich znajomych pilił[/quote']

no wlasnie, ja Cie nie widzialem, to musiales serio szybko uciec, chyba ze nie poznalem tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...