Skocz do zawartości

refleksja po pierwszych 700 km...


Yoshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż- nie mam prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego a jeżdżę:banghead:

To dopiero adrenalina hihi

Pozdrawiam Wszystkich

 

P.S. Czy katamaran tojakieś imie?:banghead:

 

Nie pocieszaj sie - to nie adrenalina tylko glupota, zgodnie z przyslowiem `madry Polak po szkodzie`

A katamaran to `imie` samochodu.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam wielu ludzi z W-wy są fajni i normalni ale może to byli Ci przyjezdni :?

Eeeehhhhh' date=' zbycho, szkoda gadać. My "wsiochy" zawsze będziemy napiętnowani :twisted: . Do stolycy przyjechałem 15 lat temu z zabitej dechami wsi Olsztyn. Na pewno przynoszę wstyd imieniu stołecznych autochtonów :mrgreen: . Na następny katamaran wykupię sobie n-ry [b']WO WSIOCH[/b] :mrgreen: (swoją drogą szkoda, że nie mogę mieć JO WSIOCH :mrgreen: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie twoja opinia o kierowcach spod W-wy wisi i powiewa ... a także rozśmiesza bo w Polsce akurat kierowcy warszawscy mają nagorszą opinię. Z tymi poglądami co głosisz potwierdzasz tylko najgorsze opinie jaką się głosi o warszawiakach' date=' znam wielu ludzi z W-wy są fajni i normalni ale może to byli Ci przyjezdni :? Jakoś nie głosili poglądów podobnych do twoich o wyższości ludzi np. z Pragi nad tymi z ... Wesołej.

 

Zbycho

XJR1300[/quote']

 

I to właśnie są kierowcy z WARSZAWSKIMI NUMERAMI na pojazdach a NIE WARSZAWSCY KIEROWCY, już napisałem, że warszawiaków to w tej chwili prawie nie ma.

 

Widzę, że nie jestem fajny ani normalny, ponieważ nie boję się powiedzieć o tym, że to i owo mi się nie podoba.

 

Zbyt mocno upraszczasz niektóre moje wypowiedzi, znam trochę ludzi spoza Warszawy, nie mówię, że każdy kto urodził się gdzikolwiek indziej to musi być od razu kmiot. Buractwo wychodzi dopiero w określonych sytuacjach.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc ludzi z Warszawy ma teraz rejestracje podwarszawskie - WPR , WS itp w swzczegolnosci na srodmiesciu nie ma juz prawie ludzi z warszawy tylko przyjezdni, warszawa najczesciej pobudowala sie na obrzezach. Ale zawsze jest tak ze najgorsi sa neofici. Oczywiscie nie dotyczy to wszystkich ale wystarczy grupka zeby zrobic opinie wszystkim. To co dla jednych bylo naturalne u innych powoduje lasowanie sie mozgu na tle wielkiego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski moje są takie: Yoshi musi jszcze trochę pojeździć i złapać więcej doświadczenia' date=' kilka razy się sparzy to i pokory się nauczy :banghead:

[/quote']

czy to o mnie?? 04.gif

 

Jeśli chodzi o kobiety to... uwielbiam je' date=' słuzą mi do różnych celów :banghead: ale absolutnie nie lubie ich w roli kierowców czegokolwiek.[/quote']

i wszystko jasne :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam serdedcznie wszytskich męskich szowinistów, którzy całą złość i niechęć do Kobiet

mogą wyrazić jedynie na forum publicznym icon_149.gif

 

W kwestii formalnej to troche odeszliscie od tematu.

To nie ma byc klotnia na temat jezdzenia na dlugich tylko opinie Yoshi o jej pierwszych wrazeniach z jazdy i ew sprzeta.

Tak ze proponuje zahamowac i wrocic do tematu.

słuszna uwaga :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski moje są takie: Yoshi musi jszcze trochę pojeździć i złapać więcej doświadczenia' date=' kilka razy się sparzy to i pokory się nauczy :banghead:

[/quote']

czy to o mnie?? Obrazek

 

TAK

 

Jeśli chodzi o kobiety to... uwielbiam je' date=' słuzą mi do różnych celów :banghead: ale absolutnie nie lubie ich w roli kierowców czegokolwiek.[/quote']

i wszystko jasne :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam serdedcznie wszytskich męskich szowinistów' date=' którzy całą złość i niechęć do Kobiet

mogą wyrazić jedynie na forum publicznym Obrazek

 

Nie wiem co to jes męski szowinista, czy istnieje pojęcie damski szowinista(stka)??

Dlaczego JEDYNIE na forum?????? Jeśli się spotkamy to chętnie przedstawię ci moje poglądy na żywo :banghead: Nie chodzi tu o jakąś niechęć do kobiet, już przecież pisałem, że je bardzo lubię.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

to było pytanie retoryczne' date=' jingo [img']http://corrado.7net.pl/forum/images/smiles/19.gif[/img]

 

Nie wiem co to jes męski szowinista' date=' czy istnieje pojęcie damski szowinista(stka)?? [/quote']

polecam więc słownik języka polskiego :lol:

 

Dlaczego JEDYNIE na forum??????

nooo.. proszę, pozostaje mi pogratulować kolejny raz :banghead:

 

Jeśli się spotkamy to chętnie przedstawię ci moje poglądy na żywo :banghead:

chyba nie będziesz ryzykował życiem (lub też trwałą utratą zdrowia) dla wątpliwej przyjemności poznania mojej niewątpliwie

mało interesującej osoby 19.gif

 

Nie chodzi tu o jakąś niechęć do kobiet, już przecież pisałem, że je bardzo lubię.

tak, czytałam, zazdroszczę twojej wybrance :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co to jes męski szowinista' date=' czy istnieje pojęcie damski szowinista(stka)?? [/quote']

polecam więc słownik języka polskiego :lol:

 

SZOWINIZM - Skrajny nacjonalizm, wyrażający się w ślepym uwielbieniu dla wlasnego narodu i w nienawiści i pogardzie dla innych.

 

Nie wiem co tu jest męskiego lub damskiego... :? :?

 

Nie chodzi tu o jakąś niechęć do kobiet' date=' już przecież pisałem, że je bardzo lubię.[/quote']

tak, czytałam, zazdroszczę twojej wybrance :lol:

 

Moja wybranka jakoś nie narzeka... Wręcz przeciwnie, podziela moje poglądy :banghead:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOWINIZM - Skrajny nacjonalizm' date=' wyrażający się w ślepym uwielbieniu dla wlasnego narodu i w nienawiści i pogardzie dla innych.

 

Nie wiem co tu jest męskiego lub damskiego... :? :? [/quote']

może to ci rozjaśni umysł w takim razie: TEST :lol:

 

Moja wybranka jakoś nie narzeka... Wręcz przeciwnie' date=' podziela moje poglądy :banghead:[/quote']

a czy ja powiedziałam coś co mogłoby sugerować, ze jest inaczej? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOWINIZM - Skrajny nacjonalizm' date=' wyrażający się w ślepym uwielbieniu dla wlasnego narodu i w nienawiści i pogardzie dla innych.

 

Nie wiem co tu jest męskiego lub damskiego... :? :? [/quote']

może to ci rozjaśni umysł w takim razie: TEST :lol:

 

 

Rozwaliłaś mnie na łopatki tym tendencyjnym i nie wnoszącym niczego wartościowego testem przypominającym te z gazet typu "Popcorn" i "Bravo Girl".

Skoro prezentujesz taki poziom jak p. Małgorzata Wolska, to nie dziwię się, że nie wiesz co to jest szowinizm i nawet nie potrafisz zrozumieć znaczenia tego słowa.

 

P.S. Dam ci wskazówkę: Czy wiesz co to jest FASZYZM?? Czy może on być męski albo damski??

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie emocjonuj się aż tak bardzo, bo ci żyłka w **** pęknie :lol:

 

i wróć do tematu jeśli chcesz kontynuować wątek (a widzę, że z uporem maniaka to robisz), bo jak na razie tylko jedna z twoich wypowiedzi miała związek z meritum sprawy :banghead:

 

BTW obraziłeś mnie drugi raz, ale wybaczam ci, bo jesteś młody i, jak widać, nie masz doświadczenia w kontaktach z kobietami - - ja cię prowokuję, a ty dajesz się podpuszczac jak młody szczeniak :lol: :lol: :lol:

 

pozdrówka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie emocjonuj się aż tak bardzo' date=' bo ci żyłka w **** pęknie :lol:

i wróć do tematu jeśli chcesz kontynuować wątek (a widzę, że z uporem maniaka to robisz), bo jak na razie tylko jedna z twoich wypowiedzi miała związek z meritum sprawy :banghead:

[/quote']

 

Powinnaś jeszcze raz policzyć moje wypowiedzi mające związek z tematem ponieważ wprowadzasz zamieszanie w faktach. O tym, że nie potrafisz prawidłowo używać urządzeń pokładowych juz napisałem i nie ma się już nad czym rozwodzić, a ty z uporem maniaka udowadniasz mi, że to co czynisz jest prawidłowe. W sytuacji, gdy brakuje ci argumentów aby uzasadnić swoje nieprawidłowe postępowanie zaczynasz jako ostatniej deski ratunku używać wobec mnie słów, których do końca nawet nie rozumiesz. Odpowiedz mi w takim układzie, kto tu się emocjonuje???

 

BTW obraziłeś mnie drugi raz' date=' ale wybaczam ci, bo jesteś młody i, jak widać, nie masz doświadczenia w kontaktach z kobietami - - ja cię prowokuję, a ty dajesz się podpuszczac jak młody szczeniak :lol: :lol: :lol:

 

pozdrówka :banghead:[/quote']

 

No cóż, pewnie jak bym był czytelnikiem "Bravo Girl", oraz często wypełniał testy, takie jak mi wysłałaś, to wiedziałbym jak postępowac z kobietami.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś słodki słonko, ale koszmarnie nudny w tych swoich elokwentnych wywodach :lol:

wrzucam cię do ignorowanych icon_149.gif , bo nie mam czasu na kontynuowanie tej bezsensownej dywagacji, a jak widzę zawsze musisz mieć ostatnie słowo - nie ważne czy na temat i z sensem :lol:

 

BTW wygadany facet to gorsze (czyt. bardziej upierdliwe) niż szczekata baba 04.gif :lol:

 

pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś słodki słonko' date=' ale koszmarnie nudny w tych swoich elokwentnych wywodach :lol:

wrzucam cię do ignorowanych Obrazek , bo nie mam czasu na kontynuowanie tej bezsensownej dywagacji, a jak widzę zawsze musisz mieć ostatnie słowo - nie ważne czy na temat i z sensem :lol:

 

Słuszna uwaga;)

 

BTW wygadany facet to gorsze (czyt. bardziej upierdliwe) niż szczekata baba Obrazek :lol:

 

pozdrawiam :banghead:

 

Tutaj nie zamierzam polemizować, gdyż punkt widzenia, jak każdy wie zależy od punktu siedzenia.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...