Skocz do zawartości

czyszczenie motocykla z Anglii


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie bo wtedy byłby poobijany i Kumpel nawet nie wziąłby go pod uwagę. Po prostu właściciel rzucił drugi kluczyk w kąt i nie może teraz znaleźć, typowe dla angoli.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie bo wtedy byłby poobijany i Kumpel nawet nie wziąłby go pod uwagę.

Konkretnie to ten egzemplarz :). Blisko mam do niego. Nie ma kluczyka drugiego, bo.... jakieś przejścia zapewne były.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=249962058&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=24400&makeModelVariant1.modelDescription=Tiger+800&pageNumber=1&scopeId=MB&searchId=f632faaa-0810-4cdf-38ae-7984b009165d

z przeglądów angielskich na ichniej stronce rejestrującej pojazdy wszystko cacy się zgadza z przebiegiem

 

Jak smieszne piniondze to ja bym brał bo w uk od cholery takich ogłoszen jest.

Takie śmieszne pieniądze to nie są dla mnie. 20 kzł przeznaczam. Tu trochę więcej wychodzi, ale może coś zmięknie sprzedawca. Potem trzeba szybko sprzedać GSR i kredyt spłacić chwilowy :) i w drogę w Bieszczady , na Mazury puki siły są :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj! Życie ucieka a i Bieszczady z roku na rok coraz bardziej zabudowane.

Dokładnie. Nie byłem :( . Musowo objeździć szczególnie po obejrzeniu filmu Wataha chęć wzięła ;) .

Cały czas tylko targa dylemat, bo mam dwie sztuki sensownych motocykli obczajone.

Czy Yamaha TDM 900 czy Triumph 800.

Pierwsza TDM w wersji BLACK dla mnie brzydka jak noc listopadowa ;), ale też pięknie utrzymana rocznik 2011/12 z małym przebiegiem udokumentowanym i większymi możliwościami serwisowania, po prostu chyba tańszy serwis i może mniej zawodny sprzęt, bo przecież japoński :)

Drugi Tiger 800 konstrukcja nowocześniejsza, jakby ładniejszy, trochę szpanerski ;) chyba praktyczniejszy, może minimalnie szybszy od TDM. Ceny bardzo podobne, może TDM 5-10 procent taniej tyle, że to już prawie ćwierćwieczny model !! :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zakup Tigera wydaje się właściwszy. Boję się tylko ewentualnych problemów serwisowych. Nie ma u siebie na wsi nikogo kto się na tych wynalazkach ;) zna serwisowo. Serwis firmowy Yamahy za to mam nawet sensowny. Te 3 gary też ....... jak to w praktyce pracuje. Twin to twin wiadoma prosta rzecz, ale staroć ;) Kupić moto za duże pieniądze który modelowo ma już prawie 25 lat :D ?

Pogadał bym chętnie z Kimś kto jeździł Tigerem i TDM. Piwo postawił :)

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...