Skocz do zawartości

Wschód 2018


Valdo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam chętnego na wyjazd na wschód. Myśle o Azerbejdżanie może Iran ,Rosja itp. Termin dowolny -maj czerwiec. czas dowolny ale myślę 2-3 tygodnie. Mogę sie dopasować do chętnego z terminami i trasą.

Mam 50+, duże doświadczenie motocyklowe. Noclegi w namiocie jeśli nie ma wyboru.

Pozdrawiam

Valdo

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a co na propozycję Turcja - Gruzja - Armenia - Rosja -Ukraina ? wrzesień - max 21 dni? Mam 40+, doświadczenie nieduże ale ''parcie '' na turystykę motocyklową ogromne :) Noclegi - mi pasują . Głównie hostele , itd. ....awaryjnie namiot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, dograliscie te wyprawę? Chciałbym pojechać dookoła Morza Kaspijskiego, najchętniej start w kierunku Turcji i powrót przez Rosję i Białoruś. Ale mam wolny czas w kwietniu od 5 do 27. Co wy na to?

Nie wiem jak panowie, ale mnie kierunek i termin się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie planujemy wyjazd pod koniec sierpnia 31ego i powrót 21/22.09 . Europa - przelotowo . Następnie Turcja ( jezioro wan i gora Ararat; Gruzja , Armenia ,znowu Gruzja - bo inaczej się nie da , Rosja - może Dagestan , i powrót przez Ukrainę w okolicach Charkowa. Plan był wracać przez Krym ale nas nie wpuszczą na Ukrainę z tej strony. Spanie w hostelach czy hotelikach , raczej rzadziej w namiocie. Wyjazd stanowczo nie wyścigowy ! nastawieni na zwiedzanie, poznawanie... Trochę jazdy po szutrach ( w Gruzji inaczej się nie da :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jazdy po szutrach ( w Gruzji inaczej się nie da :) )

 

Da się, da się :)

Praktycznie całą Gruzję przejedziesz asfaltowymi (czasem bardzo dobrymi) drogami. Są też takie z bardzo zniszczonym asfaltem, a w zasadzie jego resztkami. Więcej szutrów i offu znajdziesz na całkiem bocznych drogach lub na dojeździe do bardzo "egzotycznych" miejsc jak Użguli, czy Omalo.

Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ... ale nie mogłem inaczej :) .: wrzesień jest po 5 kwietnia :) trochę wesoło musi być .... bez urazy ...

Tak poważnie , w kwietniu , maju , czerwcu w Gruzji jest dużo bardziej deszczowo niż np. we wrześniu. Poza tym w Armenii wrzesień jest bardzo odpowiedni na takie wyprawy. Ciepło ... ale nie za gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie planujemy wyjazd pod koniec sierpnia 31ego i powrót 21/22.09 . Europa - przelotowo . Następnie Turcja ( jezioro wan i gora Ararat; Gruzja , Armenia ,znowu Gruzja - bo inaczej się nie da , Rosja - może Dagestan , i powrót przez Ukrainę w okolicach Charkowa. Plan był wracać przez Krym ale nas nie wpuszczą na Ukrainę z tej strony. Spanie w hostelach czy hotelikach , raczej rzadziej w namiocie. Wyjazd stanowczo nie wyścigowy ! nastawieni na zwiedzanie, poznawanie... Trochę jazdy po szutrach ( w Gruzji inaczej się nie da :) )

 

tbe rozumiem, że termin to Wrzesień a powiedz mi w ilu jedziecie jeśli wolno spytać i czy dużo tych szutrów będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tbe rozumiem, że termin to Wrzesień a powiedz mi w ilu jedziecie jeśli wolno spytać i czy dużo tych szutrów będzie?

jest nas dwóch. Nastawieni jesteśmy na zwiedzanie nie szaleństwa w terenie :) wiek i umiejętności może na to nie pozwalają. Chcemy trochę pozwiedzać . Tak jak to robi pewien Bułgar - Pavlin czy jakoś tam ,mieszkający w Niemczech . Wejdź na tę stronę i pooglądaj jego wyprawy https://www.youtube.com/channel/UC0NfCCms5KosfsdbYQunFEQ

 

... warto. To mi sie podoba i w ten sposób chcialbym pozwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...