Skocz do zawartości

Urwane lusterko, czyja wina?


HARPAGAN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomo, wiesz, z regoly to ja moge ich jeszcz eczegos nauczyc, tyle, ze oni Maja dluszszy dzwignie i czasami nie funkcjonuje :icon_mrgreen:

 

To na drodze, w sadzie wyglada to juz nieco inaczej i z regoly wychodza z sali z podkulonym ogonem :icon_mrgreen:

 

Swoje powiedziales a do moich ustaw sie nie ustosunkowales, tylko mantre swoja powtarzasz :icon_mrgreen:

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo

 

Ale to nie jest moja racja ale PoRD'u :icon_mrgreen:

 

Ale, ze PoRD jest zabetonowany, no coz, bede musial z tym zyc ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego mi dzisiaj wpadło :

"Funkcjonariusze przypominają, że art. 66 Prawa o ruchu drogowym nakłada na kierowcę obowiązek utrzymania pojazdu w takim stanie, aby korzystanie z niego nie zagrażało bezpieczeństwu osób nim jadących lub innych uczestników ruchu drogowego i nie narażało kogokolwiek na szkodę."

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lapie sie do Twojego przypadku.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział 2 rozdział 1 art. 3.1

Dział 2 rozdział 2 art. 11.1 Mój ulubiony, o końcowej części mało który mondzioł wie :)

Dział 2 rozdział 2 art. 11.2

Dział 2 rozdział 2 art. 11.4a

 

 

To teraz ja poproszę paragraf do tego jakoby potrącenie pieszego z automatu wali winę na kierowcę :)

 

Jeśli masz na myśli te paragrafy to sorry ale nie wiem o co Ci chodzi bo ja nigdzie nie pisałem że "za potrącenie pieszego z automatu wali winę na kierowcę" tak więc musisz konkretnie mnie zacytować i pokazać z czym się nie zgadzasz a w wolnej chwili Ci odpowiem ;)

 

 

 

Kto ma lepszą papugę ten wygrywa. Chyba taka powinna być puenta tego tematu.

 

No o tym już wielokrotnie pisałem że w sądzie to jest loteria i nie ma spraw "z góry wygranych" :)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

ale co ta sprawa ma do urawnego lusterka ?

 

Songo,

 

Problem jest w tym, ze aby dojsc do prawdy trzeba zaznajomic sie z faktami, ustalic je. Jezeli sad nie dopuszcza do zeznania swiadkow to w/g mnie jest cos nie hallo !

 

I dziwic sie pozniej, ze ludzie mowia chory kraj.

 

Jezeli bylo tak jak, ze kobieta wracala z kosciola do domu i zostala najechana przez wyprzedzajacy z tylu pojazd ktory wyprzedzal na zakrecie przy lini ciaglej, to wina jest ewidentna a takiego sedziego to trzeba by na zbity pysk wypier dolic z urzedu, bo zrobiono kozla ogrodnikiem !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przykład mogę podać kolegę który na skrzyżowaniu wyjeżdżał z podporządkowanej. Z jego prawej strony jechał na przeciwnym pasie autobus. Pojechał na pewniaka, a w tym czasie autobus postanowił wyprzedzić (niezgodnie z przepisami) pijany kierowca w secento. (to było skrzyżowanie). Nastąpiło zdarzenie drogowe, policja wystawiła mandat mojemu koledze, który mandatu nie przyjął. Zresztą zgodnie z radą policjantów którzy go wystawiali. Powiedzieli oni że muszą w takiej sytuacji mandat wystawić bo mój kolega był na podporządkowanej i powinien się upewnić że może wjechać na główną drogę bezpiecznie a to że pijak wyprzedził na skrzyżowaniu to już inna sprawa... Ta czy siak, mandat wystawili, kolega odmówił, sąd uznał że wina leży po stronie pijaka i kolegę całkowicie ze wszystkiego uniewinnili. To sytuacja pod względem prawnym niemal identyczna do tej która jest opisywana, czyli teoretycznie wg przepisów winny jest kierowca, ale w sądzie powinien wygrać po uwzględnieniu wszystkich okoliczności.

 

Aha, w zdarzeniu nic nikomu się poważnego nie stało, nikt nawet do szpitala nie trafił.

 

Dziękuję za uwagę. Mam dosyć tego tematu :)

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4jku

 

mysle, ze zostal uniewinniony ze wzgledu na pijaka.

 

U mnie winnym bylby ten, kto wyjechal z podporzadkowanej,

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4jku

 

mysle, ze zostal uniewinniony ze wzgledu na pijaka.

 

U mnie winnym bylby ten, kto wyjechal z podporzadkowanej,

 

:crossy:

Możliwe ale nie do końca. Parę lat temu faktycznie pijaków obwiniano nawet o prom kosmiczny spadający na samochód w trakcie prawidłowej jazdy, ale to się zmieniło. Bardziej się opłaca do*ebać promowi kosmicznemu za spadnięcie i spowodowanie wypadku + dodatkowo pijakowi za prawidłową jazdę po %%%. Nie to żebym popierał jazdę po pijaku, ale kilka lat temu jakiś debil zabił dwie dziewczyny jadące po pijaku po piwo na imprezę. Wyprzedzał w miejscu niedozwolonym i zabił dwie dziewczyny jadące po pijaku jednak prawidłowo....ch*j z tym kto był bardziej winny, bo one nie żyją...

 

 

ZIGGI to duży chłop, da radę.

Może i duży ale po pierwsze primo nie obchodzę Helołyn, po drugie primo brzydzę się przemocą i nikogo bym nie powiesił, a po trzecie primo to wpierdolić komuś zasłużonemu jak już na prawdę trzeba, można bez tworzenia konstrukcji drewnianych czy węglowych.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie - mam dwa dni wolnego :)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziggi,

 

wszystko co piszesz sie zgadza u jednym ale,

 

prom kosmiczny nie posiada tablic rejestracyjnych, co za tym idzie ubezpieczenia :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie winnym bylby ten, kto wyjechal z podporzadkowanej,

 

W rosji byłby winny ten kto ma gorsze plecy , w Armenii ten kto ma mniej siły a w afryce ten kto mniej celniej strzela z kałacha

i co z tego wynika ??

Chyba nic

Pozdrawiam wszystkich serdecznie - mam dwa dni wolnego :)

o ku... ale będą się działy rozkminki teoretyczno-googlowe :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...