Skocz do zawartości

Zlot w Woszczycach - 18-19.09


PeterS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie to jest?? Cos bliżej może na temat imprezki ktos powie??

Z tego co wiem (nie pamiętam na jakiej motostronie to wyczytałem) to jest to w okolicach Katowic (Mikołów, te sprawy - jeszcze sprawdzę, tamtym razem byłem ze znajomkami z okolic i nie martwiłem sie nawigacją :oops: ), wjazd 25 PLN w tym pivko, grochówka i coś tam pewnie jeszcze. Organizuje klub Invaders Szombierki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w Wapienicy po striptizie jest koniec imprezy,czyli gora do 23.00 a w Woszczycach bawisz sie do rana.W Wapienicy wjazdu jest 10zl a zlot rozpoczyna sie parada o 15.00.Wg mnie w Wapienicy to jest festyn motocyklowy a w Woszczycach zlot z prawdziwego zdarzenia.Zreszta ja i tak zalicze obydwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj (dzisiaj?) w nocy. Niezła impreza, gum spalonych mnóstwo.

Parę osób z 4um też było, spotkałem Grishaka i Przemasa. Był bahama ze spora ekipą, dojechał (mimo problemów z MZ-ką) zbyhu.

Muzyka niezła na żywo i z taśmy (Rammstein), sporo maszyn, jak na moje oko, to nadreprezentacja chopperów (oczy bolą od chromów).

Do północy - mniej więcej wtedy wyjechałem - żadnych ekscesów i burd, wprost przeciwnie, bardzo przyjacielska atmosfera.

Striptiz słaby, ale się już w życiu naoglądałem.

Konkursy sympatyczne (zwłaszcza, że jedem wygrałem ;) ) - jazda na orientację, najwolniejsza jazda, slalom, przeciąganie liny z użyciem bloczku (wstrząsajace zwłaszcza w damskim wykonaniu!).

 

 

A teraz refleksja:

Po tym, co przeczytałem na 4um o klubach MC pojechałem tam z zaciekawieniem i pewną taka nieśmiałością (mój pierwszy nieforumowy zlot). Jestem bardzo miło zaskoczony. Invadersi to jajeczne chłopaki, żadnego chamstwa. wrażenie zrobił wjazd parędziesiąt maszyn w szyku paradnym na teren osrodka - to była ekipa z innego klubu (coś trzyliterowego na K, ale literki takie stylizowane, że nie doczytałem KLD?).

Nie znam się tam na ideologii klubów MC, ale nie wydaja mi się tak straszni, jakby to wynikało z opinii ppo zlocie w Polanowie). Łaziłem w koszulce 4umowej i nikt sie tam nie dowalił o barwy czy inne godła.

Czyli - nie taki diabeł straszny.

 

Pozdrowienia dla Diobła z Invadersów - organizatora zlotu.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...