Skocz do zawartości

Zawory w HONDA CRF450


tracko78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam kolegów ,mam problem z odpaleniem crf na zimnym silniku na ciepłym pali ,właściwie paliła teraz na ciepło też trzeba się na kopać pomyślałem zawory co też jest słychać podczas pracy silnika ,rozkręciłem dekiel i po kontroli wyszło mi na wydechu 0.50 a na ssących 0.00 szczelinomierz nie wchodzi więc moje podejrzenie słuszne było .Teraz mam problem bo nie wiem czy już koniec zaworów czy to jeszcze do regulacji nierozbieralne dalej nie sprawdziłem płytek bo niemialem czasu i chęci jak myślicie czy jak zakupie nowe zawory i sprężyny to wystarczy założyć i wyregulować , czy trzeba dopiescic gniazda? Wiem wróżenie z fusów ale może jakieś doświadczenia macie za sobą w tym temacie a i nie znam historia silnika dokładnie, odkąd kupiłem; nie robione było u mnie jeszcze nic a poprzednik to mówił różne bajki ale to nie można wierzyć w te opowieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grubości płytek nie sprawdzisz bo zawory mogą być nówki a gniazda były frezowane kilka razy i płytki będą cienkie.

jak miałeś takie luzy to na bank wszystkie zawory do wymiany + frezowanie gniazd i nowe prowadnice zaworowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po grubości płytek nie sprawdzisz bo zawory mogą być nówki a gniazda były frezowane kilka razy i płytki będą cienkie.

jak miałeś takie luzy to na bank wszystkie zawory do wymiany + frezowanie gniazd i nowe prowadnice zaworowe.

O kurna ale mnie dobiłeś, ale cóż taki sport trzeba płakać i płacić

 

No to będę musiał rozebrać i pomierzyć albo lepiej do mechaniora zawiozę i niech zrobi porządek bo pogoda ładna polatać można , a ja jeszcze mam DR do złożenia po remoncie głowicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...