Skocz do zawartości

Poszukuję producenta gmoli .


Rekomendowane odpowiedzi

350złp, gmole z nierdzewki, dorabia facet w Ilży ok. 30km za Radomiem.

Robi całkiem nieźle, wadą jest że ma szablony tylko do niektórych maszyn i zazwyczaj trzeba się tam osobiście fatygować. Ogłasza się ciągle w Dizmarze, a jak naładuję baterię w komórce to sprawdzę czy nie mam lelefonu do niego.

 

Zbycho

XJR1300 z gmolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
350złp' date=' gmole z nierdzewki, dorabia facet w Ilży ok. 30km za Radomiem.[/quote'] Mam od niego gmole przy XTZ. są duzo lepsze niz te spod Poznania, ale tak mam do nich troche zastrzezen-ale to w koncu rzemiosło - jak sie tłumaczył sam producent przy ich montarzu do mojego motocykla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Hartmann z Łomianek spod Warszawy!!! Robi gmole , rury i wydechy jakie kto chce, chromowane, malowane, czarne i nierdzewne. Różne sa o nim opinie, ale znany jest szeroko i długo w tym siedzi, ja nie moge nic złego powiedziec, miałem w Dnieprze gmole i tłumiki od niego, były pancerne i solidne, ładnie pospawane. Za gmole z czarnej stali zapłaciłem 250zł. Telefon do niego gdzies mam, ale nie chce mi sie szukac, w kazdym ŚM i Dizmarze się ogłasza. Jest jeszcze jakiś majster w Złotokłosie pod Warszawą też, co takie rzeczy robi (tez sie ogłasza w prasie), ale jego dzieł nie miałem okazji podziwiać. Jeśli ktos barrrrrdzo pragnie namiarów na tych panów, to sie moge poswięcić, znaleźć i zapodać.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem, tak zapodaję. Paweł Fruba, Złotokłos k. Wawy tel. 504 190 432, oraz Grzegorz Hartmann, Łomianki, tel. 22/751 05 15, 602 594 515. Za aktualność numerów nie odpowiadam, nie dzwoniłem do żadnego z nich już dobrze ponad rok. Pozdrooo...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Forum transalpa, użytkownik Henry. Myślę że nie powinno być problemu z dorobieniem do GS'a. Jego numer tel. masz w stopce pod postem.

 

http://forum.transal...lit=henry+gmole

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

mam namiar we Wrocławiu. Robi bardzo fajne gmole, stelaże na torby i inne bajery. Musiał byś tu przywiezc motocykl. Czas wykonania to tak z 1 dzień roboczy, moze troche krócej.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...