Skocz do zawartości

Co po cbr 600 f3, triumph speed triple 1050, Mt 09, z800


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zmiany motocykla obecnie mam f3 cbr i szukam czegoś w miarę wygodnego zwinnego w zakrętach, żeby się dobrze kładł w winklach i czegoś czym można pogumować. Miałem wcześniej rs 125 w nowej budzie i nie było to zbyt wygodne moto tzn żebym powinklował muszę kawałek od domu przejechać, zastanawiam się nad nekedami triumph speed triple 1050, Mt 09, z800 na cbr mi się bardzo wygodne jeździło tylko że trochę stara noi przydało by się w niej pozmieniać gumy oplot itp a nie chce inwestować w tak stare moto tylko chce coś nowszego wygodnego itp

Aha, nigdy nie jeździłem na nekedach, jak tym się jedzie np po autostradzie bo czasami chciałbym wypaść gdzieś na zlot czy coś noi jakiś tam odcinek drogi trzeba przelecieć autostradą, jak tym się jedzie, nekedy żadnych owiewek nie mają i to mnie trochę martwi....

Co byście polecili z ww, a może coś innego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aha, nigdy nie jeździłem na nekedach, jak tym się jedzie np po autostradzie bo czasami chciałbym wypaść gdzieś na zlot czy coś noi jakiś tam odcinek drogi trzeba przelecieć autostradą, jak tym się jedzie, nekedy żadnych owiewek nie mają i to mnie trochę martwi....

Jest kilka słów które mi przychodzą do głowy gdy myślę o takiej sytuacji - każdy je zna więc nie będę cytował ;). Jeśli incydentalnie to nie ma problemu, jak będzie częściej to bym szukał czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...