Skocz do zawartości

nowa zabawka


Andrzej57
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

post-86038-0-56459700-1500745932_thumb.jpg

 

Zamienił stryjek... taka myśl przemknęła mi przez głowę gdy patrzyłem smętnie jak kupiec odjeżdża na moim BMW GS 1200 ADV. To był bardzo fajny "motór" jak nieco kpiąco mawia moja żona. Na szczęście trafił w dobre ręce, nowy właściciel jest zachwycony. Zmieniłem na tego potwora czyli BMW K 1600 GT bo w salonie dali mi się przejechać tym modelem a ja jeżdżę tylko po utwardzonych drogach no i zachorowałem. Sprzęt ma właściwie chyba wszystko a nawet jeszcze więcej, bo radio, czy możliwość podpięcia urządzenia zewnętrznego np mp3 ( na które jest specjalny schowek) uważam za zbędne bajery. Ale oczywiście oprócz wszelkich systemów wspomagających trzy funkcje są fajne - quickshifter, wsteczny bieg (i choćbym zjadł tysiąc kotletów i nie wiem jak się natężał, to nie cofnę go pod górę, taki to ciężar - 330kg) no i może najmniej ważny ale też cieszy - asystent ruszania pod górę. Zdjęcie jest bez bocznych kufrów, bo jeżdżę głównie po mieście i muszę powiedzieć, że niema z tym żadnych problemów. W 8 przypadkach na 10 przecisnę się między samochodami by być pierwszym na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje.

 

Jezdzilem zaraz po jej wypuszczeniu na rynek, mi niestety do gustu nie przypadla, ale to jak widac westia gustu

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam pełny asystent zmiany biegów - tzn czy również działa podczas zmiany biegów "w dół"?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...