Skocz do zawartości

Co po CBF-ie


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się przywitałem w odpowiednim wątku i od razu, nie tracąc czasu chciałbym zasięgnąć nieco z Waszej rozległej wiedzy.

Jeżdżę 2-gi sezon Hondą CBF 600 S. Jestem bardzo z niej zadowolony, nigdy mnie nie zawiodła....ale jak każdy facet, muszę od czasu do czasu coś zmienić w życiu ;)

Właśnie, chcę coś innego, ale podobnego, tzn o podobnym charakterze.

Moto służy mi na co dzień, jeżdżę nim od marca do listopada po mieście. Więc nie może być za wielkie, musi sprawnie przeciskać się przez warszawskie korki.

Poza miejską jazdą zdarza mi się wyjechać gdzieś dalej. Przez 2 lata zwiedziłem południe Europy tak na oko to chyba z 11 krajów zaliczyłem i kilka wypraw po naszym rodzimym. Więc moto musi być sprawne w trasie i radzić sobie z prędkościami 160-180 w długich przelotach.

Następna rzecz to dynamika i osiągi. Może mieć podobne do CBF-ki, ale absolutnie nie gorsze. Taka zmiana byłaby dla mnie formą kary za grzechy ;)

Pomóżcie i doradźcie jakie moto kupić? Na miasto, w podróż solo i z dziewczyną i żeby trochę adrenaliny dało ;)

Budżet do 20 tys.

 

Dzięki z góry:

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"lepsze jest wrogiem dobrego".

Czego Ci brakuje? Bo "zamienię bo się znudziłem" to zasadniczo każde inne moto będzie dobrą rekomendacją :D

Brakuje mocy? za niska, za ciężka, co nie pasuje?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...