Skocz do zawartości

Ogar 200 Dziwne zachowanie po remoncie


Croug
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogar 200 świeżo po remoncie całego silnika. Na początku było fajnie super, palił od 1 ciepły czy zimny, nie spadał z obrotów na "luzie" lub po naciśnięciu dźwigni sprzęgła. Dzisiaj po 20-sto minutowej jeździe z kopa nie chciał odpalić to musiałem na pych okej, żeby nie było za mało po naciśnięciu sprzęgła spadał natychmiastowo z obrotów i jak szybko nie dodałem gazu to gasnął. Na początku po remoncie trzymał się wolnych obrotów po wyregulowaniu gaźnika. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Z tego co wyczytałem może być to nieszczelna uszczelka na głowicy, simmering od strony sprzęgła (czyli lewe powietrze). I jeszcze jedno. Gdy przekręcę manetkę gazu do końca jest całkowity brak reakcji, dostaje zmuła i schodzi z obrotów. Od remontu jest zrobione jakieś 60km. Prosiłbym o szybką pomoc ponieważ nie będę miał czym podjechać w piątek na zakończenie roku szkolnego a szpan musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymieniałeś uszczelniacze? a jak zapłon ?

Wymieniłem uszczelniacze, łożyska, korbowód nowy, 1 szlif cylindra, nadwymiarowy tłok, zapłon ustawiony. Na początku po remoncie było spoko ładnie chodził nie było tych problemów. Pojawiły się dopiero wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pływak ci tonie pewnie , nie leje się z gaźnika jak nie chce chodzić ? albo się zacina w pozycji zamkniętej i nie dostaje paliwa w ogóle ......

 

w ogarze ten płwak to był horror , u mnie były momenty że co 2-5 km odkręcałem obudowę i patrze niby czysto w komorze a np wisi zatopiony , najczęściej się zacinał od jazdy po dziurach ale na płaskiej jak stół drodze też czasem tak się działo ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...