Skocz do zawartości

Suzuki Vl800 k1 2001r jak wyregulować gaźnik Mikuni, strzela w wydech


braknicku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, nawet jak w garażu pochodzi to czuć zaraz byną, ażw oczy czasem szczypie:D

 

Kolego co do air cuta, to jak go sprawdzić? Aż takim dogłebnym specem nie jestem;)

Ja ten gaźnik rozkręciłem i przejżałem pod względem uszkodzeń ale było ok, on nie wyglądał jakby tam często było grzebane.

Okej panowie, jutro spróbuje wyżeŹbić jakiś rowek w tej zaślepce i odkręcić, jak nie będzie śrubki pod tym to zaślepić łatwo spowrotem... może i będzie,

Dwóch mechaników podobno najlepszych w mieście mi mówiło że niektóre ori gaźniki nie miały regulacji mieszanki.. tak jak w moim przypadku, dziwne bo też pierwszy raz takie coś słyszałem

 

Dzięki panowie za zainteresowanie

 

<piwko>

Edytowane przez braknicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepka rozwiercona i wyciągnięta. I śrubka pod nia jest od regulacji:)

Wykręcona była na około 2 i 1/4 obrotu.

 

Zamontuje i co regulawać metodą prób i błedów??:)

Dodam tylko że mam jeden gaźnik na dwa gary:)

I co z tym aircutem?:)

 

Dzięki za podpowiedzi!!

post-83536-0-22107600-1496924653_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby podłączyć analizator spalin,mają takie na stacjach diagnostycznych i w lepszych serwisach,,ale jak nie masz dostępu to reguluj na przykładzie prób i błędów.

Jak piszesz ,że było 2 i 1/4 obr, to wkręć śrubę o to 1/4 obr i przejażdzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

Wczoraj z entuzjazmrm i śrubokrętem trochę pojeździłemale jak to entuzajzm minął:D :D

 

Chodzo o to że tą śrubę wkręcałem i wkręcałem i nic się nie zmieniło... teraz jest wkręcona do końca(!?!) I moto jak jeździł tak jeździ, może strzelanie się poprawiło troche może o połowe, ale to może:) a spalania jeszcze nie sprawdzałem?

 

Gdzie szukać dalej?

 

Załóżmy że to pomoże na spalanie, to przyczyną strzałów może być wydech? Ja przy nic nic nie robiłem ale widać nawiercone 4 dodatkowe dziury w każdym, wokół ori wylotu.

 

No i może zapłon? Ustawię/sprawdzę go q donowych warunkach??

 

Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech może strzelać gdy masz nieszczelność np. przy kolektorze. Zapłon masz elektroniczny raczej i impulsator jest na sztywno.

 

 

TT

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...