Skocz do zawartości

Sprzedam Suzuki GS 550 Katana z uszkodzonym silnikiem 1000zł


ded
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czapkę to bym jeszcze ściągnął ale jak rozrząd rozepnę to nie ma bata że to złożę. Nie mój poziom. Poza tym gniazdo świecy do gwintowania, zawór nowy, dotarcie, pewnie uszczelniacze. Ogólnie robota głowicy + uszczelki + mechanik i to zakładając bardzo optymistycznie że gładź cylindra jest nie ruszona a świeca wygląda tak https://goo.gl/photos/FidkA287dhhRAxKs8

Poza tym ja się już nastawiłem na zmianę moto a robić żeby sprzedać jeżdżący to raczej nie jest zupełnie opłacalne.

No bez przesady, gwint w głowicy się robi w 10 minut i kosztuje to 20-30 złotych. Sam robiłem miesiąc temu. Sztuka polega na zapodaniu większej ilości smaru na gwintownik żeby wióry do środka nie wpadły, potem wkręcasz wkładkę i wio.

 

A co do reszty to sprzedawaj na części na jebaju i allegro. Na jebaju jak zgodzisz się wysyłać za granice to się możesz zdziwić. Ludzie szukają...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam motocykl Suzuki GS 550 Katana rok 82. W moich rękach od 10 lat, aktualne OC i przegląd do września. W silniku prawdopodobnie urwał się fragment zaworu, chwilę pohałasował i wyleciał wydechem. Zniszczyła się świeca, gwint świecy w głowicy i pewnie gładź cylindra. Nie wiem, nie rozbierałem ale obstawiam że silnik najtaniej będzie wymienić. W obecnym silniku do momentu awarii wszystko grało. Skrzynia jest w bdb stanie, tak samo sprzęgło. Alternator zregenerowany, nowy regulator napięcia. Pali na dotyk nawet na 3 garach. Gaźniki sprawne, regulowane na sezon, membrany mają w całości. Bak bez rdzy, kranik podciśnieniowy po regeneracji. Opony 90%, przednia zmieniona w zimę. Napęd na początku naciągu, klocki i tarcze także w bdb stanie zarówno przód jak i tył. Aku nowy Yuasa. Przednie zawieszenie po serwisie (olej w lagach, uszczelniacze, polerowanie). Motocykl użytkowałem do pracy w serwisie komputerowym, sprzedaję bez sakw. Zadbany choć wizualnie jest kilka mankamentów. Zbiornik zmieniony bo stary zardzewiał, ten bez rdzy ale jeszcze nie zdążyłem pomalować. Motocyklem pomimo pracy na 3 garach da się spokojnie jechać, sam tak zrobiłem kilkadziesiąt km jednorazowo i oprócz spadku mocy jest ok. Mój mechanik kiedyś mówił, że tu można zamontować nawet jakiś chłodzony powietrzem silnik o większej pojemności ale ja już kupiłem Triumpha więc nie będę kombinował.

 

Foty: https://goo.gl/photos/gzZ8trzZEqQf3ifUA

 

 

Cena 1000zł do negocjacji, nie zamieniam się, tel 510814573

Edytowane przez ded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...