Skocz do zawartości

2009-11, Suzuki GsxR 1000 k9, Honda Cbr1000RR SC59, Yamaha R1 Rn19, Kawasaki Zx10R 2gen, Bmw S1000RR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów. Mam zamiar kupić jedno moto z tytułu, celuje w rocznik 2009-11, Suzuki GsxR 1000 k9, Honda Cbr1000RR SC59, Yamaha R1 Rn19, Kawasaki Zx10R 2gen, Bmw S1000RR. chciałem troche porozmawiać z obecnymi bądź byłymi użytkownikami takich pojazdów ;) chciałbym żebyście opisali wady i zalety , waszym zdaniem, jakie posiada każdy z tych motocykli. Ale również żeby każde polecenie sprzętu było podparte chociaż krótkim zdaniem i aby można było tu porozmawiać luźno o tych maszynach. Pozdrawiam Artur :)

 

Dzięki za przeniesienie do jakiegoś martwego wątku z 2013 roku. I co moje pytanie ma wspólnego z litrem do 15 tysięcy zł? Chciałem pytać o coś z rocznika który napisałem, do kwoty 8tyś Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nazad, aczkolwiek gdybyś był uprzejmy nauczyć się korzystać z wyszukiwarki, byłoby nieco bardziej elegancko

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cbr1000rr 2010rok. Pozycja wygodna, bezawaryjny motocykl ale trochę nudna charakterystyka silnika. Na R6 było ciekawiej. Pisząc ciekawiej, mam na myśli to, że do 8 tys na R6 nic ciekawego się nie działo, od 10 tys istny ogień. Na SC59 cały czas równomiernie.

Jedyne co mogę dodać, to bierz bmw.

Edytowane przez HARPAGAN

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cbr1000rr 2010rok. Pozycja wygodna, bezawaryjny motocykl ale trochę nudna charakterystyka silnika. Na R6 było ciekawiej. Pisząc ciekawiej, mam na myśli to, że do 8 tys na R6 nic ciekawego się nie działo, od 10 tys istny ogień. Na SC59 cały czas równomiernie.

A jak ze zużyciem oleju przy ostrzejszej jeździe? Słyszałem o tym "równomiernym" oddawaniu mocy aczkolwiek nie miałem jeszcze okazji sprawdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czyli mówiac w dużym skrócie - zamiast zadać sobie chwilę trudu i przeszukać to co zostało napisane kilka(naście) razy lepiej zadać pytanie i niech inni się męczą z pisaniem na okrągło tych samych wiadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...