Skocz do zawartości

Tdm czy Transalp a może bmw gs650?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

JEŚLI CHODZI O TRANSALPA CHIBA TROSZECZKĘ BEDZIE ZA SŁABY :evil: CHOCIAŻ TO za*eb.... MOTOREK KIEDYŚ BAŁDZO CHCIALEM TAKI KUPIĆ ALE GDY ZOBACZYŁEM TDM-E TO ZMIENIŁEM ZDANIE :) TRANSALPIK JEST ZA SŁABY CHOĆ DOBRZE SIĘ PROWADZI I W MIARĘ MAŁO PALI JAK POZDEJMUJESZ OWIEWKI TO I W TEREN MOŻESZ ŚMIGNĄĆ (ALE BEZ PRZESADY : ) ) BMW NIESTETY NIE WIEM JAK SIĘ SPRAWUJE BO NIE MIAŁEM PRZYJEMNOŚCI SIĘ ZAPOZNAĆ (CENA NIESTETY ODSTRASZA) A POZA TYM CHYBA CZĘŚCI ZAMIENNE SĄ DROGIE...... CO DO TDM-Y SAM NIĄ JEZDZĘ I NIE NARZEKAM MOŻNA JĄ KUPIĆ ZA NIE DUŻE PIENIĄDZE W TRASIE SPRAWUJE SIĘ SUPER ALE SOLO W DWIE OSOBKI I Z BAGARZEM TRACI TROSZKĘ NA PROWADZENIU..... ALE MOTO JEST ŚWIETNE .... OBECNIE SWOJĄ SPRZEDAJĘ BO ZACHCIAŁO MI SIĘ JESZCZE SZYBSZEJ TURYSTYKI I ZAMIERZAM KUPIĆ THUNDERACE : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

No w sumie to tez myslalem o takich sprzetach, moze cos wiecej powiesz na ten temat? Wiem ze te yamahy sa tansze od trapow ale nic wiecej nie wiem. Jakies info sie przyda. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI CHODZI O TRANSALPA CHIBA TROSZECZKĘ BEDZIE ZA SŁABY :) CHOCIAŻ TO za*eb...

 

a nie myślałeś o Tenere, albo Supertenere??

to też świetne motocykle

 

Dajcie spokój przecież kolega jest początkujący. Przeciecz 50 KM Transalpa w zupełności wystarczy na początek . Tenere czy super tenere jest dosyć wysokie w siodle i łatwiej będzie utrzymać równowagę na transalpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!Czekam dalej na jakies sensowne porady z waszej strony.Moto będzie dopiero na przyszly sezon ale wole już teraz pointeresować się. Piszcie i dajcie swoje porady.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ja proponuję ci na pierwszy motor BMW, jeździ sie seitnie i jest leki wiec nie bedziesz miła większych trudności,co zas sie tyczy tdm to miałem przez 1 sezon i jest wspaniała, wylko że wymaga juz lekkiego doswiadczenia w prowadzeniu motocykla.Jest znacznie cięższa ale jest super jesli chcesz się sprawdzic to kupuj tdm tylko po 96 bo jest ładniejsz!!!!!!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ŁADNIEJSZY NIE OZNACZA LEPSZY - SĄ PEWNE ZMIANY W ZAWIESZENIU I W SILNIKU CHOĆ NIE WSZYSCY TO WIDZĄ. JA JAKO UJEZDZACZ TDM (OKOŁO 4 LAT) NIC INEGO BYM CI NIE DORADZAŁ, ALE KOLEDZY MAJĄ RACJE BMW JEST OK A 50KM W BM-CE TO WYSTARCZAJĄCA MOC NA POSMIGANIE. PAMIENTAJ JEDNO JEŚLI WIEŹDZISZ SIE DOBRZE W LZEJSZY SPRZET TO PORADZISZ SOBIE PUŹNIEJ Z KAZDYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...