Skocz do zawartości

Pomocy Stelaż Yamaha yx 600 Radaian


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym założył taki z rurek, to najczęściej spotykany pomysł. optymalnie pod mocowanie monokey, bo - znów - najpopularniejsze i największa oferta zarówno nowych, w różnych cenach, jak i używek (chociaż te w kraju bywają w absurdalnych cenach). jakbyś się przy tym postarał znaleźć taki z dedykowanymi mocowaniami, to będzie najłatwiej poskładać; w innym przypadku może być konieczność przerobienia/ dorobienia mocowań

cieszęsiężemogłempomóc

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym założył taki z rurek, to najczęściej spotykany pomysł. optymalnie pod mocowanie monokey, bo - znów - najpopularniejsze i największa oferta zarówno nowych, w różnych cenach, jak i używek (chociaż te w kraju bywają w absurdalnych cenach). jakbyś się przy tym postarał znaleźć taki z dedykowanymi mocowaniami, to będzie najłatwiej poskładać; w innym przypadku może być konieczność przerobienia/ dorobienia mocowań

cieszęsiężemogłempomóc

jsz

No tak ale powiec mi jak co to jest to mocowanie monkey itp jak to dobrac bo ja jestem kompletnie zielony to moj piwerwszy motor w którym chce załozyc kuferek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak generalizując, to Monokey jest bardziej zorientowany na turystyczne przeloty, Monolock raczej na zastosowania miejskie.

Do Radiana raczej nie znajdziejsz dedykowanego stelaża, bo to mało popularny i od dawna nieprodkowany motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...