Skocz do zawartości

Znaczenie sportów motocyklowych


PiotrMSC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, irytuje mnie taki problem, szukałem w necie różnych informacji i nic takiego nie mogę znaleźć z odpowiedzi. Coraz więcej się robi odmian sportów motocyklowych, ale nikt tak często nie pisze czym się charakteryzuje sama dyscyplina sportowa, jakie są różnice itp. Wiem że ktoś po wyrazie danej dyscypliny się domyśla mniej czy bardziej o co chodzi, ale to tak w paru procentach. Wiec jak ktoś ma, lub zna definicję poszczególnych sportów to niech napisze. Zacznę od najbardziej znanych:

-Wyścigi motocyklowe

-Supermoto

-Superenduro

-Enduro

-CrossCountry

-Motocross

-Trial

-Baja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich wyścigach które wymieniłeś (zapomniałeś o żużlu i kilku innych ) startują specyficzne modele , charakteryzujące sie pewnymi właściwościami dla danej dyscypliny.Wystarczy spojrzeć na motocykl i wiesz do czego służy ;)

To są proste sprawy :flesje:

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

enduro to rajdy, superenduro to wyścigi :P

-rajdy enduro rozgrywane w naturalnym terenie - odcinki dojazdowe, odcinki na czas, trasa łącznie kilkadziesiąt km, zawodnicy wypuszczani na trasę indywidualnie

-superenduro - wyścigi (start wspólny) na zamkniętych obiektach (często stadion), bez dojazdówek, trasa krótka pokonywana wiele razy (okrążenia), sztuczne zaimprowizowane przeszkody (belki, opony, kamienie itp.),

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...