Skocz do zawartości

Większy Skuter Czy enduros ?? :/


NIGHT_RIDER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM na tym forum jestem nowy 8) ;) ;) I od razu przychodzę z pytaniem co poradzilibyście mi kupić po skuterze, jeżdżę już skutrem 3 sezony i teraz przychodzi pytanie co kupić po skuterze... :/

Ze względów ekonomii większy skuter bardziej by się opłacał, lecz z drugiej zaś strony nie ma to jak manual :-)

 

Rozpatruję dwa jednoślady a mianowicie YAMAHA SUPER TENERE 650 albo 750,lub MALAGUTI MADISON 250 co wybrać ?? POZDRÓWKA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bier enduro. Z całym szacunkiem dla skuterzystów, ale jazda na sedesie jest nudna. No bo co to za przyjemność odkręcac manetę. Na skuterze można nauczyć jeździć nawet szympansa.

 

Zabawa zaczyna sie dopiero jak masz skrzynie. Nie ma to jak redukcja o dwa, trzy biegi w dół i wyjście z winkla (mowa o terenie) z mielącym tylnim kołem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko wszyscy radzą mi enduro, ale ja się tak zastanawiam ile mnie będą kosztować przeglądy tego motocykla i częstotliwość odwiedzin stacji benzynowych bo jeśli z powodu zakupu TENERKI trzeba będzie

chycić dodatkową robotę to bieda :/ ile mnie będzie kosztowała eksploatacja takiego motocykla?? ile kosztuje ubezpieczenie itd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz skuter, sam mam obecnie DR 800 i T- Maxa 500. Powiem tylko ze od czasu kupna T- Maxa, moto stoi w garazu :lol: . Zapraszam na strone maxiskuterow: www.burgmania.net

 

PS. Mowienie o "klopie" jest porazka i mowia tak zazwyczaj ludzie ktorzy nie znaja sie na rzeczy, a skuter kojarzy im sie jedynie z pierdzaca 50- ka. Dodatkowo pytasz o zdanie na forum motocylkowym, wiec z gory wiadomo jaka bedzie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz skuter, sam mam obecnie DR 800 i T- Maxa 500. Powiem tylko ze od czasu kupna T- Maxa, moto stoi w garazu :lol: . Zapraszam na strone maxiskuterow: www.burgmania.net

 

PS. Mowienie o "klopie" jest porazka i mowia tak zazwyczaj ludzie ktorzy nie znaja sie na rzeczy, a skuter kojarzy im sie jedynie z pierdzaca 50- ka. Dodatkowo pytasz o zdanie na forum motocylkowym, wiec z gory wiadomo jaka bedzie odpowiedz.

 

To fakt ale jeślibym zapytał na forum skuterowym wskazanie byłoby za skuterem i to jest tak w kółko macieja :( czekam na jakieś konkrety ile mnie wyjdzie użytkowanie tych dwóch maszyn bo głownie o koszty mi się rozchodzi nie mam narazie jakiegoś stałego etatu prace jak narazie jakieś dorywacze w końcu jestem jeszce na utrzymaniu rodzinki 8)

 

Skutery tak jak motocykle podlegają bezustannym modyfikacjom i nie są to już tylko lambretty....sam jeżdżę na codzień skuterem i musze powiedzieć że przyjemna maszyna dosłownie nie ma co jej zarzucić jak na tę pojemność idealny pojeździk, jedynie na dalszych wypadach trochę brakuje mocy, dlatego myślę nad większym Madisonem, Tenerka też fajna tylko jak zacznie mi palić z 7 na 100 km to już nia tak często nie pojeżdżę jak Skuterem :/

 

Dr.Big My się już znamy z skuterowego forum ;-) tylko tam jestem CHOOPER pewnie pamiętasz ;) , tu miałem się też tak zalogować ale coś się sknociło i dlatego taka ksywka ;) POZDRÓWKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutery tak jak motocykle podlegają bezustannym modyfikacjom i nie są to już tylko lambretty....sam jeżdżę na codzień skuterem i musze powiedzieć że przyjemna maszyna dosłownie nie ma co jej zarzucić jak na tę pojemność idealny pojeździk, jedynie na dalszych wypadach trochę brakuje mocy, dlatego myślę nad większym Madisonem, Tenerka też fajna tylko jak zacznie mi palić z 7 na 100 km to już nia tak często nie pojeżdżę jak Skuterem :/

 

Powiem tak: jak chcesz JEŹDZIC kup Tenerke, ale jesli chcesz oszczędzaćro bier skuter. Tylko żebyś później nie żałował, jak ci sie zachce w jakąś trasę jechac, bo na tenerka to idealny sprzęt do turystyki, a skuter i to 250 raczej marny - zwłaszcza jezeli brac pod uwage prędkości przelotowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...