Skocz do zawartości

Moje Moto


Tester123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde konkretny sprzet,co tu dużo mówić :mrgreen:

Podobają mi się koła,wyglądają bardzo masywnie ;)

Moim zdaniem,przedni reflektor nie za bardzo pasuje do całości. Moze montaż dwóch podwójnych i mniejszych reflektorów?? :mrgreen:

 

Mam nadzieję,że po testach konstrukcja będzie ciągle udoskonalana :mrgreen:

 

Dobra robota :!:

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Żyje ale malo brakowalo. Narazie moto nie jeździ bo łożyska na przednim kole poprostu rozsypaly sie w mak !! Omaly wlos sie nie rozwalilem bo przednia ośka wyleciala jak jechalem.Prawdopodobnie do piątku będą nowe większe,mocniejsze i przenoszące wieksze obciażenia łożyska.Tak wiec Bede jeździł. A i predkosciomierz zamontowalem i obrotomierz wiec sprawdze Vmaxa takze przyspieszenie(mniejwiecej).

A i chyba zrobie zdjecie motorka jak stoi przy nim motorynka bo mozliwe ze niektorym sie wydaje ze motorynaka jest podobnej wielkości co moje moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wytrzymałość ramy to moja rama jest mocniejsza niz w MZ ponieważ grubosć scianki w mz to ok 1,5mm u mnie jest aż 5mm. Wiec nie jest mozliwe zadne pęknięcie.Duł jest bardzo dobrze zespawany.W spojeniu ramy są dodatkowe Nakładki z gubej blachy przyspawane.Nie ma bata zeby cos puściło.Jak bym znalazł mocniejszy silnik o bym wstawił go i tez powinno wytrzymać( szkoda ze nie udalo mi sie znaleźć taniego silnikczka naprzykład od cbr400, wtedy to by mialo kopa) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie udalo mi sie znaleźć taniego silnikczka naprzykład od cbr400, wtedy to by mialo kopa)

 

Na twoim miejscu ja bym sie cieszył ze nie znalazłes takiego silniczka bo wtedy zamiast małej predkosci jak ci poszły lozyska to mógł bys miec 160 na budziku a wtedy to chyba bys niestety juz nie napisał tu zadnego postu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fakt , gdybyś włozył silniejszy silnik i testował ,,ile pujdzie'' to mogłoby juz Ciebie na tym forum więcej nie być ;) Pomysł z tym moto zajebisty ale zawsze trzeba być uwaznym i być przygotowany na wszystkie okoliczności ;) testowac moto powoli , tak jak przypuszczam - ty czyniłes ;)

 

Pozdro i zycze wielu km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...