Skocz do zawartości

Suzuki gs 500 obroty i czyszczenie gaznika


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladac to mozesz obrazy, kanaly ukladu wolnych obrotow umieszczone sa w korpusie gaznika i niewidoczne dla oka. Z czasem zarastaja nalotem ze wspolczesnego paliwa i przestaja przepuszczac odpowiednia ilosc mieszanki.

Jedna metoda ich czyszczenia jest godzinka spedzona w myjce ultradzwiekowej, druga to ta opisana przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Adam. Szpray kupiony, dysze na 10minut wlozylem do tej cieczy. Później wyciagnalem je i przedmuchalem mocno kompresorem. Posprawdzalem i przedmuchalem wszystkie mozliwe kanały w gazniku, psiklem carb clenerem w otwory. Odczekałem jakis czas , przedmuchalem cały gaznik kompresorem i zmontowałem wszystko uważnie. Mam nadzieję że będzie lepiej teraz. A może też to być wina swiec zaplonowych, filtra powietrza lub lewego powietrza? Z obrotów dość szybko schodził jak już się wkrecil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Maszyna ładnie pracuje. Wymieniłem olej filtr oleju i paliwa, filtr powietrza, świece, gaznik skrecony, wydech zespawany i rozwiercony,silnik wypolerowany na lustro. Wydaje mi się że była to wina świec zapłonowych.

Nie podoba mi się tylko dźwięk i wygląd komina. Jest głośny i mocno uderza ale to jeszcze chyba nie to

Mogę zapytać tu żeby nie zakładać nowego tematu jak mogę przerobić wydech aby moto było w luj głośne i chodziło z sensem? Myślałem nawet aby pociągnąć to dwa tłumiki ale nwm czy to coś da prócz efektu wizualnego. A w poniedziałek części dostają nowy lakierek😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...