Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 docieranie kilka pytań.


Shokei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś jaka jest główna dysza w gaźniku dellorto 28 i czy na czas docierania powinienem zamontować większą dysze?

Jest tam taka dysza jaka jest założona, wróżek na forum nie ma, więc jak nie sprawdzisz to nikt Ci nie powie. Jeżeli na aktualnej dyszy mieszanka jest ok, to na docieranie nie musisz nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ściągnij sobie service manual do niej wszystko będzie opisane

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W Sachsie 2t (TZR 125 belgarda kit athena 170) miałem go również przed montażem kitu,

a po przejściu z dellorto o niebo lepiej między innymi brak problemów z regulacją, pięknie silnik zaczął ciągnąć od samego dołu, a wzrost mocy był powalający.

Poza mniej wygodnym ręcznym ssaniem jest elegancko. Rska też na pewno się nie obrazi jak dostanie większy gaźnik.

Edytowane przez kryhol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może zakupie to, co do ssania to myślę że jest ono tu trochę zbędne bo gdy silnik jest w stanie nienagannym, kompresja trzyma to po zamontowaniu świecy irydowej ssanie jest zbędne, zobaczę może go kupię bo myślałem na dellorto 34 ale trochę drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak z początku myślałem, ale używane dellorto 200-400 zł, a zazwyczaj one już są tak wyrobione ze strach się bać.
Jedyny minus to krócieć w apce jak i w tzr nie jest dopasowany do 40mm od strony cylindra, ja swój musiałem wciskać na chama i się rozepchał.

Był po tym problem z lewym powietrzem ale szeroka opaska załatwiła sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam bardzo duży stożek samochodowy który jest na średnice 78 mm, ale mam go zamontowany z gumowym adapterem na 55 mm. Dodatkowo żeby syfu nie ciągło mam na nim dwie pończochy. Jak chcesz montować normalny stożek motocyklowy ze średnicą na 55 mm to od razu mówię ze musiałbyś dopasować do gaźnika rurke z 5-10 cm i dopiero ten mały stożek, bo te mały stożki przy gaźniku kiepsko zasysają. Wymiary mojego stożka to : wysokość : 135mm, średnica górna : 90mm, średnica dolna 120mm.

Krócieć mam z portem na gasboxa i w tym sezonie zamierzam go zamontować.

Planuje jeszcze ten sam gaźnik tylko 38mm, ale narazie szkoda kasy, bo są dużo droższe od 34mm.

Edytowane przez kryhol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...