Skocz do zawartości

szukam teraz taniego moto cos w 125 2t


Rekomendowane odpowiedzi

nie lepiej po prostu kupić zdrowe 300 2T zamiast rzeźbić w gównie ? pchać się w styraną crossówkę w której mogą być np pęknięte kartery ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setką bardzo ciężko jeździ się w hard enduro typu przejazd przez opony po oponach przez kłody itd . można se ją jako tako ustawić ale zawsze będzie albo brakowało mocy albo będzie wystrzał z pod dupy , nie mówię że się nie da tak jeździć tylko że bardzo męcząca jest taka jazda w porównaniu z jazdą czterosuwem bo cały czas musisz zapie**alać żeby jazda była płynna bo brakuje momentu na niskich obrotach , do takiej jazdy to bym brał 250 , albo w ogóle szukał czegoś typu hard enduro minimum 200 poj. w 2t .

Edytowane przez Ancymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ja to latam tylko w soboty i to tak moze 3 godzinki gdzie spotykamy sie na wiosce i jezdzimy to tu to tam czasem małe przerwy. u nas nie ma terenow nie wiadomo jakich ze kotliny doły ze stale gaz do oporu to taka 125 mi styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powiem tak ja to latam tylko w soboty i to tak moze 3 godzinki gdzie spotykamy sie na wiosce i jezdzimy to tu to tam czasem małe przerwy. u nas nie ma terenow nie wiadomo jakich ze kotliny doły ze stale gaz do oporu to taka 125 mi styknie

 

 

crossową setą nie ma jazdy na pół gwizdka , albo jedziesz pełną kurwą i jest moc ale nie masz marginesu błędu szczególnie na podjeździe bo lekko odpuścisz i ci schodzi poniżej rezo i gaśnie , albo nie jedziesz i tyle , nie wiem jak można jeździć crossem 125 2t po piachu na pół gwizdka przecież to nigdzie nie podjedziesz.............

 

exc 200 w piachu do kolan się generalnie męczy i ciągle opór idziesz a ma sporo więcej dołu niż crossowa 125 2t ......

jak żwirownia to albo 250 2T hard , albo 250 2t cross albo 450 albo jakieś większe enduro .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odejściu to taka jak między 126p a e36 2.0 :D mnie tam dt 125 śmigało się przyjemnej bo jest elastyczniejsza od yz125 i nie jest aż tak mocna , ale zawias i waga to przepaść , na dt 125 nie poskaczesz( fakt że od zawiasu w yz jadąć po korzeniach w lesie dajesz robotę dentystce , bo plomby wypadają tak twardo ) , jest też sporo cięzsza od yz ...............

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam nie wiem jakie miala bo wtedy to moto byl jako srodek transportu. Od yzf stal sie hobby i wiecej uczylem sie o moto. A mam male wymagania i teraz chce 2t bo z yzf stale machaniki i regulacje wszystkiego. I moto byl drogi to zal bylo go utopic czy je*nac go z gory jak glebba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, tak się później tworzą opinie z dupy wzięte że jakaś tam yz250f chu*owo pali, psuje się albo nie odpala w ogóle i kupuję coś innego bo to szrot. Przede wszystkim zmień mechanika, bo z tego co widzę po off roadowym środowisku to każdy ma najlepszego mechanika tylko że żaden nie potrafi nawet dobrze wyregulować gaźnika.. A potem to nic nie chce odpalać.

Ja na Twoim miejscu nie brałbym pod uwagę crossowej setki, jeśli już 2t to 250-tka albo 450 4t. Setkę będziesz wiecznie trzymał pełnym gazie w takich warunkach o jakich wspominasz, a weź pod uwagę że tam też trzeba robić remonty i to nawet częściej niż w 4t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...