Skocz do zawartości

Honda Cb 600F - Straciła moc, brak przyśpieszenia po braku paliwa. POMOCY !


smokusismoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie też to biorę pod uwagę że to na przykład zbieg okoliczności. Aktualnie Honda poszła na wymianę głowicy i świec(tak przy okazji), chodzi o wałki i o zawory do wymiany bo po prostu już była wcześniej taka potrzeba wymiany i regulacji. Ogólnie Bardzo Dziękuję za zainteresowanie, zobaczymy jak wróci z wymiany tej głowicy, natomiast jak ktoś ma jakieś niekonwencjonalne propozycje aczkolwiek prawdopodobne to prosze śmiało pisać. "Wszystkie informacje" dotyczące problemu" są jak najbardziej mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 98 bywają problemy. Jesli na danej stacji jest rzadko brana to potrafi leżeć w zbiorniku zasyfiona. Był kiedyś temat o tym.

 

Zgadza się, dużo stacji ma duże zbiorniki na droższe paliwa, niestety sprzedaż ich jest mała, więc przy dużym zbiorniku mała rotacja paliwa, lub zalewają 1/3 albo 1/2 zbiornika, co za tym idzie, wytrąca się dużo różnego rodzaju syfu, w wężach też robią się osady, w samym dystrybutorze są jeden lub dwa filtry, a jak się ich regularnie nie zmieniana to wiadomo co tam się dzieje ...........

 

Miałem podobne objawy, dławienie się, spalanie duże, brak reakcji na dodanie gazu itd. okazało się że fajka jedna była pęknięta i były przebicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po operacji czyszczenia baku, zalałem 95 na którym nigdy nie miałem problemów. Osobiście sprawdzałem na włączonym silniku po kolei poszczególne fajki, wyciągając je i czy jest inna praca silnika czy tak sama. Bo jednak na wolnych obrotach też pracował troszkę inaczej, ale tylko trochę. A NO I TEMPERATURA TROSZKĘ SZYBCIEJ WZRASTA NIŻ WCZEŚNIEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...