Skocz do zawartości

cross z papierami, bez homologacji/Policja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pare pytań:

czy można zarejestrować crossa bez homologacji (oczywiście ma papiery)? jeżeli tak to czy można jeździć nim (z rejestracją a bez kierunkowskazów (światła tylni i przedni są) ) bo drodze publicznej i czy policja może mi coś zrobić?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja nie rozumiem albo ty (a zgaduję że jednak ty). Napisz wyraźnie jakie masz te papiery i co to za sprzęt.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić crossa z papierami i go zarejestrować. Kupić crossa ale bez (homologacji), lecz z papierami!!

I jaka jest szansa że mnie policja zatrzyma na drodze publicznej za brak kierunkowskazów i lusterka? i czy jest za to jakaś kara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jaka jest szansa że mnie policja zatrzyma na drodze publicznej za brak kierunkowskazów i lusterka? i czy jest za to jakaś kara?

Szansa to tak pol na pol.

A co do kary to mozesz miec szlaban na kompa na 2 tyg.

Edytowane przez emil1005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery jakie dostaniesz na tego crossa to co najwyzej Jakis certyfikat.

 

JAk juz sam napisales niema homologacl´ji - dopuszczenia do ruchu driogowego.

 

Wiec moze rusz bankai zapytaj sam siebie, jak chcesz miec dopuszczony motocykl do ruchu drogowego jezeli ten niema kierunkowskazow ?

 

Jezeli zamierzasz uzyc argumentu, ze WSK'i i ninne demoludy nie Maja, to zgodze sie z Toba ale wtedy kiedy one byly dopuszczone do ruchu ( otrzymaly homologacje, to tych kierunkowskazow miec nie musialy.

 

Zanim tez zadasz pytanie ile by kosztowala komologacja to podpoowiem, ze mniej wiecej tyle co 3 nowe KTM'y z gornaj polki

 

Zapomnij !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krosy moze sa, ale cross'ow niema

 

Malolat, najwyrazniej masz problemy z rozumieniem pisanego slowa.

 

 

odemnie amen

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma homologację to możesz zarejestrować, jak nie masz na czas jazdy wymaganego wyposażenia tracisz dowód rejestracyjny.

 

Te motocykle o których piszesz to zapewne enduro z homologacją drogową i zdemontowanym wyposażeniem. Konsekwencje jak wyżej.

 

Nie wiem skąd te obawy przed policją - wpadka przy kontroli to pikuś, nawet jak nie masz oc na motocykl poruszający się po drogach publicznych, wtedy grzywna wyniesie 3k. Gorzej jak rozpieprzysz komuś auto warte 100k lub więcej czy też zrobisz komuś krzywdę, wtedy to zaboli mocno finansowo i prawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...