Skocz do zawartości

Wlasnie jestem po Tuningu mojej F na model FS !!!


Andi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mam plana jak ładnie "upiększyć" ramę (mam trochę porysowaną)

Jakim cudem masz porysowana?Jakis dzwon w przeszlosci?Bo zeby ja porysowac to trzeba ja ostro czyms potraktowac.

Ja tam bym polerowal, bo lubie polerke

Tez wolalbym spolerowac niz badziewiem obklejac,tylko potem przy sprzedazy sprzeta klienci beda podejzliwie na nia patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem masz porysowana?Jakis dzwon w przeszlosci?Bo zeby ja porysowac to trzeba ja ostro czyms potraktowac.

Ja tam bym polerowal, bo lubie polerke

Tez wolalbym spolerowac niz badziewiem obklejac,tylko potem przy sprzedazy sprzeta klienci beda podejzliwie na nia patrzec.

 

Cóż, na promocji w Niemczech kupiony to i ślady zostały... Leżał i rama jest porysowana (jest podrapana na boku). Zaleta - nie krzywa, wada - no tak sobie to wygłąda. Polerować nie bardzo chcę, bo z obserwacji widziałem, że polerowane ramy są zawsze "po zabiegu". Poza tym nie lubię polerki (do niczego by mi nie pasowała, ob nawet koła mam czarne). Zobaczymy jak folia wygląda w naturze i pomyślimy. Powinno się udać, bo widziałem coś takiego (w ramach kompletu oklejane są też kanały dolotowe, żeby to sie kupy trzymało). Zobaczymy ile będzie kosztowało. I tak na wiosnę dam moto do przegladu (do JBC do Jacka) to sprawdzimy jak to wygląda, bo owiewki i tak do przeglądu będą zdjęte. Jak wyjdzie fajnie, to OK, a jak kiepsko, to sobie odpuszczę...

 

A co do leżenia koło carbonu, to wszystkie wynalazki jakie są na naszym rynku (tuningowe) mają z carbonem tyle samo wspólnego... Więc nie ma się co przejmować.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do leżenia koło carbonu, to wszystkie wynalazki jakie są na naszym rynku (tuningowe) mają z carbonem tyle samo wspólnego... Więc nie ma się co przejmować.

 

ja tam bede mial robione pierdoly z normalnego carbonu, a nie jakiejs foliowej imitacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ci to porobi i za ile?

 

moj kumpel, za grosze :-)

 

Kumpel tak sobie amatrosko cos struga z karbonu i musi miec na niego jakies tanie dojscia, bo robi mi za naprawde smieszne pieniadze (oczywiscie po kosztach). Ile dokladnie to sie nie bede publicznie chwalil ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że tak, bo większość dostępnych na naszym "tuningowym" rynku (na niemieckim e-bayu zresztą też) to normalna żywica pokryta folią/siatką (?) carbonopodobną... A wszystkie lusterka i kierunkowskazy są po prostu oklejane folią. Na wiosnę zobaczymy jak to będzie wyglądało, bo na razie mam kilka pomysłów dziennie.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że: " polerowane ramy są zawsze "po zabiegu". "!!??

Pierwsze słysze! Owszem można coś w ten sposób ukryc ale róznie dobrze można i pomalować(znacznie mniej pracochłonne).

Ja osobiście znam z 10 osób w przypadku których polerka nie była wynikiem tuszowania czegokolwiek tylko upiększania!

ja mam rame bez nawet jednej ryski a i tak twardo planuje spolerwoać ją, wahacz i może obręcze kół... przed polerwoaniem zrobie dokładne fotki dla przyszłych ewentualnych kupców niedowiarków przed w teakcie i po polerce żeby nie gadali że to po dzwonie jakimś...

Zresztą z polerką(i ogólnie tuningiem) jest w naszym śmiesznym kraju tak samo jak z malowaniem. Dla 95% ludzi wszystko co nie jest oryginalne jest be...

Bez sensu ale to już indywidualny wybór każdego. A co sprzedaży- ci którzy chcą kupic sprzęt nie wybrzydzają na polerke czy odjechane malowania(marudza ci co sami nie wiedzą czego chcą) a jest wcale nie mało takich którzy płaca sporo ponad giełdową cene za naprawde ładne sztuki... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz to: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=35730526 Do tysiaca widze gosciu tez ma

Moze jestem slepy ale do tysiaca nie widze :?

Przeciez te nakladki sa do starego Srada 600/750 96-99 a 1000 ma calkiem inna rame.

 

sprawdz inne aukcje sprzedajacego. Ma do gixxera 1000 K1 i K4, z tego co widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...